Fotoreporterka

                                                      


 


przez ten weekend znowu wiele fajnych zdjęć zrobiłam, będę miala co do mojego bloga wsadzić.


A tak wogóle, to  takie mieszkanie na wsi, oczywiście o tej porze roku jest całkiem przyjemne, pod warunkiem, że deszcz nie pada…..


Siedzisz sobie na tarasie ( kiedyś był nawet hamak,ale chyba już go wiatr potargał), lekki wiaterek wieje, oczy swoje sycisz zielenią i barwami kwiecia, spokój, cisza, no pozornie, bo niedaleko niestety szosa olkuska biegnie, jeszcze okalające dom drzewka są za małe i ten szum przejeżdzajacych  aut nieco niweczy spokój.


Ale kiedy te tuje i świerki podrosną jeszcze troszkę, będzie całkiem przyjemnie.


W zimie gorzej, bo niestety przez wielkie śniegi ( albo do wyboru błota), dojazd jest nieco utrudniony, no i na tarasie tak przyjemnie się już nie siedz,-  ale za to można bałwana we własnym ogródku ulepić, nawet całkiem dużego.


W sumie wszystko ma swoje plusy i minusy, może w mieście gdzieśkolwiek łatwiej się ruszyć, na wsi szybciej odpoczywać, ale warunkiem jest jednak swoje własne auto, bez niego poruszanie się, nawet wszędobylskimi busikami jest nieco trudnawe.


A zresztą, urodziłam sie w mieście, to pewno i tu żywota swojego dokonam, a jakby co, mam dużą częśćrodziny na tej wsi, zawsze do kogos podjechać na dwudniowy odpoczynek można ( na dłużj już nie, bo stałabym się uciążliwym gościem)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s