jak ja kocham nowości!!


Zjazd krakowskich czatusiów


O D W O ł A N Y !!


Taką niepodważalną decyzję podjęlo wczoraj Kolegium Organizatorów w osobach ja – prezeska i Muchomor – sekretarz generalny.


Koniec na ten temat więcej dyskusji!!!


A Z INNEJ BECZKI??


Pewnie ktoś kto uważnie czytał moją stronę zauważy pewną zmianę 🙂 ( na lepsze????)


Co prawda nie moja w tym zasługa ( ja tylko dopingowałam w powstawaniu tego wynalazku), ale mam to co chciałam i jestem HAPPY !. 


Najwyżej co ( jak mi się oczywiście uda) będę mogła dokonywać zmiany melodii co kilka dni, o ile coś znowu nie pokićkam, chociaż rzetelnie zostałam w tym temacie poinstruowana.


Wczoraj, śledząc poczynania Pana Józia stwierdziłam, ze internet ma niesamowitą potencję, ogromny zasób wiedzy i mozliwości, dla przeciętnego zjadacza  internetowego chleba  w bardzo ograniczonym zakresie niestety dostępny.


Dzisiaj jestem okropnie niewyspana, przy wczorajszej sesji internetowej z Panem Józiem zasiedzieliśmy się gdzieś do godziny pierwszej w nocy, później jeszcze chwilkę napawałam się swoimi nowymi netowymi możliwościami i nagle, nawet nie wiadomo kiedy, zrobiła się godzina druga, a niestety już o 5.45 musiałam wstawać do pracy.


Cóż, cztery godziny snu to raczej trochę za mało ( szczególnie dla tak zapracowanej kobiety jak ja), pewnie znów skończy się to hektolitrami  wypitej kawy i…. skurczami nóg na wskutek wypłukanego kawą magnesu, co nie jest z kolei dla mnie taka nowością, ale  od czego jest aspargin????


No to O.K. zbieram się jakoś,  opanowując niesamowote ziewanie i ruszam dalej.


PRACA WOŁA…….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s