coraz zimniej

Okropnie wczoraj zmarzłam, zupełnie jak za dobrych nie tak dawnych jeszcze czasów, tak powiedzmy jakieś dwa  czy trzy miesiące temu, gdy obecny zielony kolor w około był zastąpiony takim białym, zimnym puchem, No dobrze, może i trochę przesadzam, ale kto to by pomyślał, że w maju w kurtce skórzanej zmarznę. Chyba przez te kilka cieplejszych dni nieco się rozbestwiłam i teraz zaczynam kichać.
Nie na ten świat, tylko tak ogólnie kicham sobie, a kto mi zabroni?

Nie chce pisać o polityce, bo ta cała afera z panią Pawłowicz jest naprawdę poniżej krytyki. Kiedyś przekupstwo przypisywałam pani Kempie , ale widać, że pani Krystyna stanowczo panią Beatę przegania, szczyt chamstwa w profesorskiej otoczce, no cóż, wiadomo, z jakiej partii się wywodzi.
Zadziwia mnie tylko wzrost o 2 punkt zaufania  do Jarosława Kaczyńskiego, czy ludziom już całkiem rozum odjęło i nie potrafią bajeczek od prawdy odróżniać? Ile razy można być przez tą samą osobę oszukiwanym?
Pis kiedyś szukał haków na swoich przeciwników, stąd tyle tych afer, które niby wytropili, tymczasem okazuje się, że i oni sami do końca nie są całkowicie prawi, jakby to o sobie chcieli mówić, wystarczy, że okazuje się, że wszystkie procesy Jarusia bronione są przez adwokatów, za nasze pieniądze płynące z podatków, kuriozum : Kaczynski stawia procesy rządzącym za pieniądze, które od rządu dostaje. Również nie roumiem, czemu i ja i Ty i inni mieliśmy opłacić wydanie książki Jarusia, albo opłacać idea – fix Macierewicza.
Na razie dziennikarze do takich pisich brudów się dobrali, ciekawe co będzie, gdy wezmą się za Skoki i Kasy Stefczyka, może właśnie dlatego tak rozdmuchali ongiś sprawę Amber Gold, aby przykryć własne przekręty?
No a wczorajsze wystąpienie w Sejmie posła Pisu, który tłumaczył obecnej i przysłuchującej się tam młodzieży, że aby mógł żyć twój braciszek, czy siostrzyczka, przy zastosowaniu metody In vitro musi zginąć kilka innych twoich sióstr lub braci, bo są po prostu zabijani?
Czy Pisowcy naprawdę nie mają żadnego wyczucia i paplają bez zastanowienia się nad tym co i do kogo mówią gdy im się to tylko podoba?
Za tak skierowane słowa do młodzież ów pisowiec powinien w trybie natychmiastowym pozbawionym być na zawsze mandatu poselskiego. Czy ci, którzy go wybierali na pewno podpisaliby się pod jego wczorajszą wypowiedzią?

Miało nie być o polityce, przepraszam, znów mnie poniosło……

A dzisiaj piątek, nareszcie jutro porządnie sie wyśpię, dzisiaj znów budzik zadzwonił o szóstej rano, bo na zabiegi muszę się spieszyć.

Miłego piątku, mimo, że dalej zimno i w dodatku spada i tak niskie już ciśnienie atmosferyczne.
I jak tu przeżyć taki weekend.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s