Oszukane

 

Udało mi się wreszcie ściągnąć film Oszukane. Na prawdę wspaniały film, pokazujący tragedię 2 rodzin w momencie, gdy dowiadują się, że 18 lat temu została dokonana zamiana noworodków w szpitalu położniczym. Cóż, pomyłka niby rzecz zdarzająca się każdemu, ta jednak bardzo odbiła się zarówno na podmienionych dziewczynkach, bo trudno im przyjdzie teraz pogodzić się z myślą, że matka, którą do tej pory uznają za własną, takową nie jest, że to całkiem obca osoba, ale także jest to tragedia rodziców, którzy muszą się dostosować do nowej sytuacji. Szczególnie boleśnie odczuwa to matka samotnie wychowująca córkę, czuje się teraz przez nią odrzucona i niekochana ( dziewczyna jest bardzo zafascynowana nowa rodziną i nie ma czasu dla własnej matki), także jej prawdziwa, rodzona córka nie toleruje nowej ( prawdziwej) mamy,sprawa o mało co nie kończy się tragedią. Jest to wspaniały dramat psychologiczny, warty oglądnięcia.
Można go ściągnąć przez stronę : http://tnttorrent.info/tags.php?tags=1,57

Dzisiaj już piątek, zapowiada się w miarę ciepły, ale słoneczny weekend. Wiadomo, na upały nie ma już co liczyć, ale te zapowiadane 15 stopni tez jest całkiem pozytywną wiadomością. Eliotowi na pewno będzie odpowiadało hasanie po trawniczku w słonecznych promieniach swojej nowej posiadłości 🙂

A więc życzę wszystkim  dobrego odpoczynku, a ja już do pracy się zbieram.

P.S. Co z tą pedofilią w Kościołach?, czemu polski Kościół  chce wciąż zamiatać sprawę pod dywan, a nie jawnie i głośno odciąc się od tych bulwersujących zdarzeniach, Na pewno splendoru Kościołowi to nie przyniesie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s