a kto powiedział, że….

No właśnie, kto powiedział, że w moim blogu zawsze muszą być śliczne kwiatki???
Moja koleżanka Ela robi również i ptaszkom i innym zwierzaczkom piękne zdjęcia, dzisiaj u mnie zagościły ptaszki, a ponieważ wciąż jeszcze wiosna trwa, jest też mały ptasi pisklak.

Nie mam dzisiaj specjalnie o czym pisać, bo na politykę znów się obraziłam, a też i nic ciekawego w moim życiu nie nastąpiło.
Może tylko tyle, że mam nowy dekoder do Cyfrowego Polsatu, antena jest podobno dobrze ustawiona i ma poprawny sygnał, a obraz i tak mi co jakiś czas zanika, no może nieco z mniejszą częstotliwością, niż poprzednio, ale…..

Dzisiaj pogoda umiarkowana, ciepło, ale bez specjalnie wysokich  temperatur, ale weekend za to ma być podobno „padający” , no zobaczymy to się przekonamy,
Życzę fajnego dnia wszystkim.

P.S. dzisiaj ma urodziny ktoś, niby który powinien mi być bliski, a raczej to ja powinnam mu być bliska, powinnam….. Ale on też nigdy o moich urodzinach, ba, nawet imieninach nie pamięta ( a przecież akurat imieniny mam w dość znacznym i szczególnym dniu), więc i ja postanowiłam o nim dzisiaj zapomnieć, widocznie dzisiaj taka moda na niepamiętanie ( i lekceważenie) panuje.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s