nie najlepiej

 

Cóż, znów mam narzekać na pogodę? Tej nocy było tak okropnie duszno, że nie mogłam spać, co chwile się budziłam, a rezultatem  tego był bóli , zawroty głowy.
Do tego doszła niedyspozycja żołądkowa ( znów się skusiłam na to, czego mi jeść nie wolno) i …..pół czwartku mam z głowy.
Ale w końcu usiadłam z kawką przed wiatraczkiem i pomału dochodziłam do stawu używalności.
Czekają mnie jeszcze bardziej upiornie gorące dni i nie wiem, czy serduszko moje wytrzyma takie obciążenie, cóż jakoś trzymać się muszę przynajmniej do tego 65 roku życia, by Rodziny nie zawieść ( ha, ha).
A co poza tym? Nic ciekawego nawet w polityce się nie dzieje, bo nasi politycy na urlop pojechali. Jedynie Jacek Kurski jest niepocieszony, bo go troszkę wydutkali w tej polityce, ale wcale go nie żałuję, dobrze mu tak, bo to wyjątkowo szujowata osobistość i na takie traktowanie jak najbardziej zasługuje.
A nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe…..

Proszę, jak ten czas szybciutko leci, dzisiaj mamy już ostatni dzień wakacji, jeszcze trochę, a minie to szybciej niż się spodziewamy, znów w szkołach pierwszy dzwonek wesoło zabrzmi. Dla kogo wesoło, dla innych mniej, bo znów czeka dzieciaczki ciężki rok, szczególnie tych, którzy do maturalnego egzaminu w tym szkolnym będą przystępowali, a mam aż  dwie takie dziewczyny w najbliższej rodzinie, którym przyjdzie się zmagać z egzaminacyjnym stresem, ale to jeszcze za kilka miesięcy, nie mniej czeka je dość ciężki czas.

I jeszcze specjalnie z psimi pozdrowieniami dla suni Uli od Pepy

Hau Hau

A dla wszystkich czytających dobrego dnia życzę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s