no tak, kolejna środa

Okazuje się, że żółte kwiaty zamieszczone w moim blogu rzeczywiście słonko ściągają zza chmur.
Tak było wczoraj, były żółte kwiatki i w południe pokazało się nam słoneczko, sama nie wierzyłam własnym oczom, bo rano była taka mgła, że i samoloty z i do Krakowa nie latały.

A dzisiaj zamieszczam piękną, słoneczną różę, oczywiście dla……… Ulki. Dzisiaj przecież środa, nasz szczęśliwy dzionek.
Mam nadzieję Ulu, że Poznań też dzisiaj spowity będzie słonecznymi, wesołymi promieniami. Tak być musi, skoro Tobie dedykuję tą śliczną różę.
Rano była znów mgła nad Krakowem, teraz już nieco się przejaśnia i chyba słonko chce się przebić przez te chmury, gdy tylko wyjdą te słoneczne promienie zaraz wyślę je expresem do Poznania, mam nadzieję, że do Ciebie dotrą na czas.

Wczoraj usiłowałam reklamować tego elektronicznego papierosa i są oczywiście kłopoty, bo pani w firmie zażyczyła sobie paragonu. No tak, trudno miesiącami trzymać przy sobie wszelkie paragony, przecież znikłabym gdzieś w śmieciach, a paragony teraz dają i w sklepach, taksówkach, przychodniach i nawet w kioskach ruchu. Sortuj teraz te paragony i chowaj, bo nuż ci się za jakiś czas przydadzą. A zresztą chyba taki sklep wysyłkowy też ma potwierdzenie, że taki towar do mnie wysłała, prawda?
W każdym razie muszę wystosować pismo, powołać się na rozmowy telefoniczne i ten ich wadliwy towar wyślę, mam nadzieję, że zależy im na swojej marce i odpowiednio zareagują.
Chociaż z szacunkiem do własnej marki to różnie bywa, ostatnio kilkakrotnie reklamowałam jakość towaru przywożonego mi przez Almę i…. do niedawna przyjmowali reklamacje bez zmrużenia oka , ale niestety ostatnio Alma odpisała mi, że panie z punktu dostawczego zatelefonują do mnie i ustalą, jak reklamacje moją załatwić pozytywnie i ……  nikt nie zatelefonował. Chodziło mi tylko o koperek, którego mi mimo zamówienia nie dostarczyli, kwota niewielka ok1,40 zł, ale chodzi o sam fakt, że potraktowali mnie, stałego ich klienta od kilku lat, per noga. No cóż, niedojrzałe i twarde owoce to był wg nich mały pikuś, nic nie zrobili w kierunku, by poprawić markę swojej firmy. Będę niestety zmuszona zrezygnować z ich usługi, co czynię z wielkim żalem, bo dotąd uwielbiałam robić zakupy w internetowym sklepie Alma-24.

No tak, słonko już zdecydowanie jest już na niebie, zdążyło zaświecić zanim kończyłam  pisać swój blog  i bardzo dobrze, bo wszystkim światło do życia jest niezbędne, ale niestety jest raczej chłodno, słoneczko nie wiele ogrzewa nam miejskie powietrze

Miłej środy wszystkim życzę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s