nareszcie poniedziałek

A czemu nareszcie? Ano mam nadzieję, że dzisiaj definitywnie skończą się kłopoty z wodą i znów radośnie będzie się można wykąpać.
Bo co to jest  za mycie szmatką? Czuję się nieświeża i taka oklapła, jak ten kwiatek na moim zdjęciu.
Na szczęście od wczorajszego południa jest dopływ wody w drugim pionie mieszkania, więc oznacza to, ze bezkarnie można załatwiać potrzeby fizjologiczne w małym WC, no i jest woda w zlewie w kuchni, gdzie można umyć sobie ręce. Za to obydwie łazienki są wyłączone z używania.
Matrix chyba jakiś, prawdziwy Armagedon!!! Ciekawe dokąd to tak trwać będzie i w jaki sposób  wymienili na nowe rury w pionie, skoro po 2-3 dniach już nie działają?
Oczywiście moje plany na dzień dzisiejszy wzięły w łeb, miała przyjść dzisiaj pani Renia, aby posprzątać mi tą łazienkę, ale niestety musiałam ją odmówić, bo nie wiadomo kiedy na nowo podłączą mi w niej wodę.
Ech, życie ostatnio płynie mi dosłownie po gruzach. Co prawda nie tylko mi, ci, którzy są permanentnie zalewani mają chyba jeszcze gorzej, bo co to za przyjemność zbierać po kimś nieczystości.
Tylko czemu mój poniedziałkowy blog musi zaczynać się od takich nieprzyjemnych wpisów?m czy to w końcu kiedyś się skończy?
Nawet pogoda nie sprzyja biednemu człowiekowi, musiałam dzisiaj wstać o piątej rano i zażyć Nimesil, bo ta mokra pogoda spowodowała bóle w nogach i co ciekawe w kręgosłupie, który już dawno mnie nie bolał. Oj na pewno w mokrej i mżystej Anglii bym szczęśliwie sobie nie pomieszkała.
Pogoda dzisiaj też nie będzie niestety porywająca, poczekamy do środy, gdy znów osiągnie ona maksymalne temperatury. A czy nie mogłoby być tak normalnie, około 24-25 stopni? Było by i miło i ciepło, nie przeszkadzał by deszcz, chłód ani skwar……
Oj marudna zaczynam być, ale czy ktoś się mi dziwi???
Aby więcej już nie marudzić kończę na dzisiaj swoje wywody, z nadzieją czekając na lepsze jutro.
Wszystkiego dobrego na poniedziałek, wszystkiego dobrego na cały tydzień

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s