o szpitalnym losie ciąg dalszy

 

 

Szpital, jak szpital, ale ten, w którym wylądowałam nie jest wcale taki zły, przynajmniej jak na razie.
Mam trzy miłe panie w moim pokoju, ale szkoda, bo dwie już dzisiaj lub jutro wyjdą, kto wie jakie zołzy potem tu przyjdą?
Już się boję, ale póki co na razie cieszę się miłym towarzystwem. No i mam koleżankę od papieroska, Iwonkę, zawsze windą zjeżdżamy na parter i wychodzimy na podwórko na „jednego, albo dwa” Oczywiście papieroski. Trochę nam trudno potem jest wracać, bo drzwi są zakodowane i trzeba czekać, aż kto je otworzy, ale Iwonka to sprytna dziewczyna i kod zdobyła,  same sobie wchodzimy, bez niczyjej pomocy.
Wcale nie byłoby źle, gdyby nie ten mój brzuszek ciągle o sobie nadal dawał znać, ale przecież po to tu jestem, aby mi go wyleczyli.
Tylko już zwątpiłam, może tak będzie już musiało być do końca życia???
Nie ważne, na razie cierpliwie czekam, co z tego wyjdzie.
Wczoraj w odwiedzinach był u mnie oczywiście nigdy nie zawodny V.I.P., oraz też zawsze wierna moja Magdusia. Było i miło, że o mnie pamiętają, ale przyznam, że i reszta rodzinki też o mnie pamięta, bo wszyscy do mnie telefonują, by dowiedzieć się jak się mam.
Dobrze, dobrze się mam naprawdę!! Tylko jeszcze czasami biegam……..
Nie będę się już rozpisywała, bo rano nie ma tu za wiele czasu. Już jestem po pomiarach cukru, po pysznym śniadanku (nareszcie jem coś innego, niż ryż i suchary), a zaraz będzie wizyta lekarska. A po wizycie….oczywiście skoczymy z Iwonką na papierosa. Muszę to wykorzystać, że jeszcze jest, bo od jutra będą to tylko samotne wypady. No chyba, że znajdę jakąś inną „ofiarę” do wspólnego podpalania na podwórku.
Życzę miłego piątku i wspaniałego weekendowego odpoczynku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s