czy wiosna jest coraz bliżej?

Witam Was w pięknymi wiosennymi przylaszczkami, chociaż do tej kalendarzowej wiosny mamy jeszcze miesiąc czasu.
Ta wiosna, to chyba ostatnio jakaś moja obsesja, ciągle ją wspominam, ale uwierzcie mi, nie mogę po prostu już się jej doczekać.
No i do Świąt Wielkanocnych też coraz bliżej, tylko miesiąc i pięć dni i będziemy się radować wielkanocnymi, kolorowymi pisankami, białym jak śnieg barankiem, a na stole zawitają całkiem już wiosenne potrawy. To już całkiem niedługo, miesiąc i te kilka dni zleci jak z bicza trzasnął.
Nawet sobie wczoraj wymyśliłam nowy świąteczny przepis na pasztet z warzyw, ale go jeszcze muszę uściślić, dopiero wtedy go tutaj zamieszczę.
Od wczoraj mam znowu kłopot z moim dużym komputerem, działa jak powolny żółw, sprawdziłam, jaka jest tego przyczyna i okazało się, że mój dysk C jest całkowicie już zapełniony, zostało mu tylko około 350 KB, czyli  bardzo malutko. Napisałam już „błagalnego” maila do mojej złotej rączki od komputera,pana Józia, teraz czekam na odpowiedź. Wiem, że jest to człowiek bardzo zapracowany, ale może znajdzie chwilkę czasu na to, żeby chociaz na odległość uporządkować mój komputer tak, by znów działał. Swoja drogą nie rozumiem, co takiego naściągałam, że tak ten komputer przytkałam, pewno znów na nim jest mnóstwo śmieci. Ale wiem na pewno, że sama sobie z nim nie poradzę, musi to zrobić fachowiec, a kto lepiej mój komputer zna, niż pan Józio?
Swoją drogą te moje wiosenne kwiatki jednak mają jakąś magiczną moc, bo znów dzisiaj wstał piękny i słoneczny dzionek.
I bardzo dobrze, dosyć już tych ponurości dnia. Ale…. nie chwal dnia przed wieczorem……
I znów za sobą mam noc w kratkę, późno zasnęłam, kilka razy się w nocy budziłam (bez jakiejś znacznej przyczyny), ale wstałam już tuż przed siódmą, prawie że wypoczęta. Pewnie gdzieś koło 9-10 zacznie mnie „łamać” sen, a tu nic z tego, do pracy trzeba będzie się pomału zbierać.
Życzę wszystkim przyjemnego poniedziałku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s