coś całkiem nowego

Mój humorek uległ znacznej poprawie, ale jeszcze nie całkiem tak do końca.
Nie dziwcie się, jestem okrutnie zdenerwowana, albowiem  w najbliższym czasie czeka mnie wielkie wydarzenie, które zmieni całkowicie moje dotychczasowe życie.
Nie będę na razie pisała o szczegółach tego przedsięwzięcia, bo wszystko zdarzyć się może. Nie chcę niczego zapeszać, ani z góry przekreślać, poczekajmy jeszcze kilka dni, aż sprawa się wyjaśni, wtedy na pewno wszystko opiszę. Zresztą moja Rodzina świetnie rozeznana jest w tej sprawie i dzielnie mi sekunduje.
Zapewniam Was, że mają w czym sekundować, albowiem teraz zmieni się całkowicie moje życie, które przez 66 lat sobie układałam klocki, po klocku, teraz klocki runęły i trzeba je układać od początku, a to nie zawsze jest takie proste. Ale jedno trzeba mi przyznać, że zawsze potrafiłam stosunkowo szybko zasymilować się do nowych sytuacji, więc na pewno i tak teraz będzie, ale niestety trochę opłacę to swoimi nerwami.
I właśnie wczoraj tak z dość sporym zapasem nerwów zareagowałam na wiadomość, że sprawa jest już nieuchronna i dlatego najeżyłam się od wewnątrz i powiedziałam głośno NIE !!!.  Ale musiałam cały problem dobrze rozważyć w swoim sercu i w swoim umyśle i dzisiaj już jestem bardziej optymistycznie do życia nastawiona. Pożyjemy, zobaczymy, co z tej całej życiowej mojej afery wypłynie. Albo będzie dobrze, albo będzie źle, życie różne figle płata.
Rok temu miałam też życiową szansę i ją wykorzystałam, teraz musi być podobnie, chociaż kaliber jest całkiem inny, powiedziałabym bardziej rozległy i mocniej długotrwały. Ciekawe, że to kwiecień jest takim dla mnie ważnym miesiącem, pewnie dlatego, że właśnie w kwietniu na ten piękny świat przyszłam?  Ciekawe, czy kiedyś i w którymś tam kolejnym kwietniu (byle jeszcze nie za szybko) będę z tym światem się żegnała????

Dzisiaj mamy sobotę, trochę dziwną, raz słoneczną, raz pochmurną, nie gorącą, ale także nie można powiedzieć, że jest zimna.
Życzę wszystkim, by była przyjemna i wesoła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s