Niech się święci 1 Maja

 

Pamiętacie te  przymusowe pochody, te kiermasze, które potem odwiedzaliśmy, karuzele i całą tę odświętną oprawę dnia 1 Maja?
To już było, a dzisiaj?
Dzisiaj każdy robi co chce, najczęściej siedzi w ogródku przed domem i sobie griluje, popijając piwko z Rodziną, czy z sąsiadami.
Ojej, jakie to jest niezdrowe! Sam cholesterol i same smoliste, rakotwórcze substancje. Ale kto by się tym przejmował, taka nastała w Polsce moda i już.
Najzdrowsze są oczywiście jarzynki gotowane na parze, ale te nijak nie nadają się do wspólnego z sąsiadami biesiadowaniu przy browarku.
A więc smażą się te boczusie, kiełbaski, karkówki i kaszanki, rozsiewając po okolicy zapach, po którym aż z głodu ściska w dołku.
Może to i lepiej jest teraz, więc cieszmy się tym, że możemy coś robić według własnej idei, bo kto wie, jakie czasy nas czekają i kto i co nam rozkaże w tym, czy w innym dniu znów robić pod ich dyktando!!!!
Tylko inna sprawa, czy dzisiaj niezbyt zachęcająca pogoda zezwoli na takie grillowe świętowanie?
A co ja będę dzisiaj robiła? Pewnie nic, bo od dwóch dni chandra jakaś mnie dławi, ale wcale nie mam ochoty z nią walczyć. Jest, to jest, sama przyszła, to i pewnie sama wyjdzie.
Dużo śpię (fakt, pogoda znów taka mało ciekawa), troszkę oglądam seriale na IPLI, czy stare filmy na stronach YouTube, czy innych i czas wcale nieźle mi leci.
Po prostu odpoczywam na pełną parę, czego i Wam życzę
Czyli niech się święci 1 Maja…..NIECH!!!!!
W Lotka nadal nic nie trafiłam, może następnym razem…………

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s