Czwartek

 

 

 

Czwartek to jest bardzo dobry dzień tygodnia, bo jest on tuż tuż przed piątkiem, czyli początkiem weekendu.
Tylko czy takie jesienne weekendy mogą cieszyć?
To zależy, jeżeli jest słonko i w miarę ciepło, jak dzisiaj,  ale…
No, zobaczymy, co nam piątek, sobota i niedziela przyniosą.

Czekałam wczoraj niecierpliwie na wpis Uli do mojego blogu, zaglądałam i tu i na Face, gdzie czasami Ulka, gdy nie jest na necie zostawia mi wiadomość,
Ale w końcu zrobiło się ciemno, późno i poszłam sobie spać.
Za to z radością przeczytałam Jej komentarz rano, znak, że nie zapomniała jednak o naszej środzie.
To bardzo dobrze Ulu, że jesteś tak ciągle zajęta, nie masz przynajmniej czasu na głupie myśli, które na przykład ostatnio dosyć często mnie napadają.
Ale to pewnie związane jest z porą roku, a szczególnie z listopadem, niezbyt fortunnym dla mnie miesiącem, na szczęście jeszcze tylko kilka dni tego miesiąca i już będzie lepiej, bo jednak grudzień przynosi niespodzianki.
Twój brak czasu oznacza jeszcze, że wciąż jesteś młoda duchem, bo otoczona miłym towarzystwem spędzasz czynnie swój czas, a nie pogrążasz się, jak to w naszym wieku się zdarza, w rozmyślaniach o jakichś mniejszych i większych bolączkach.
No, ja  czasami jednak muszę ponarzekać, gdy tam i tu mnie strzyka, szczególnie rano, gdy powrót do normalności trwa u mnie nieco dłużej, muszę opanować wszelkie moje” po nocne” zdrętwienia i zesztywnienia, potem jest już o wiele lepiej.

Znów ten blog dzisiaj figle splata i co chwilę mi error pokazuje, nie cierpię, gdy muszę po raz drugi to samo wpisywać, bo zawsze mam jakąś ideę, a ta wraz z usuniętym wpisem ucieka i już myśl jest całkiem inna……

Nie wiem, czy Wy też, ale ja ostatnio znów odbieram całe mnóstwo telefonów, zarówno stacjonarnych jak i komórkowych z przeróżnych firm z całej Polski, namawiających  albo do nabywania  jakich rewelacyjnych, niepowtarzalnych i okazjonalnych zakupów, albo do jakichś badań lekarskich, oczywiście darmowych.
Dziękuję, już kiedyś na takim badaniu byłam i………. oczywiscie wszystko to jakas wielka ściema.
Zresztą jestem pod opieką swoich doskonałych lekarzy i jakichś innych wcale nie potrzebuję.
A żadnego rewelacyjnego płynu do prania też nie potrzebuję, bo idę do sklepu i wybieram tam takie produkty, które mi pasują.
A tu niby obiecują płyn, ale do tego dodają jeszcze jakieś mydła i inne szmoncesy i naciągają człowieka na niepotrzebne wydatki.
Ciekawa jestem, skąd te firmy biorą nasze numery telefonu. Nim można ich jakoś zastrzec?
Owszem, można zablokować numer zastrzeżony, nawet to kiedyś zrobiłam, ale firmy tak się wycwaniły, że teraz używają jakiegoś byle jakiego numeru, który i tak potem przy ewentualnym jego sprawdzaniu i jest nieosiągalny, bo po prostu dostaje się komunikat : nie ma takiego numeru.
Mamy teraz tak wspaniałą prokuraturę, prowadzoną przez Wszechwiedzącego  Naczelnego Prokuratora, najlepszego zresztą na świecie, no to może im poddamy projekt, by takimi osobami, wyłudzającymi dane osobowe (wszak one są pod ochroną, prawda?), a potem je wykorzystujące zajęli się i ukrócili ich wątpliwe procedery. Przynajmniej z tego byłaby jakas korzyść dla zwyczajnych  ludzi.

I to tyle na dzisiaj, następnego Erroru w moim wpisie już bym nie zniosła, moja  cierpliwość też ma swoje granice.

Udanego czwartku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s