Boję się

 

 

Boję się tych wszystkich zamieszek w Syrii, przez skórę czuję, że może cos złego dla świata z tego wyniknąć.Z jednej strony trzeba ukrócić ten bestialski reżim syryjskiego prezydenta  nie mogą ginąc  niewinni ludzie, ale z drugiej strony…….. USA, Anglia i Francja przeciwko Rosji, która po cichu reżim syryjski popiera, a my pośrodku……..
Czyżby za długo trwał pokój na świecie. nie licząc wybuchających co raz jakiś zamieszek w jakimś zakątku, ale nie przeradza się to w wojnę.

A może ma być  zgodnie ze słowami, które wygłosił Dziennikarz do Czepca w „Weselu” : niech na całym świecie wojna, byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna???
Ale nasza „polska wieś” wcale nie jest spokojna, też zapętlona w dyktatorskie zapędy jednego małego posła, któremu  wydaje się, że wszystko może.Teraz, gdy zauważył, ze jednak ma z kim przegrać, powołał specjalną konwencję, na której znów ciemniakom złote góry obiecuje, tylko czy tym razem znów ciemny lud to kupi????W każdym bądź razie  opozycja teraz musi być bardzo , bardzo ostrożna, aby nie zaprzepaścić tego, co już osiągnęli, czyli jakiegoś rodzaju porozumienia. Bo tylko tym mogą pokonać dyktatora , a niewątpliwie nawet już w pisowskich kręgach przyznają, że Kaczyński ma takie zapędy.
Tak więc nasza przyszłość pod wielkim znakiem zapytania stoi i jest naprawdę czego się obawiać.Bo znając przywódczy charakter Putina, nie ustąpi, a i Kaczyński też łatwo się nie podda.

Obyś dożył ciekawych czasów – mówiono, ale te czasy są nie tyle ciekawe, co niebezpieczne.Co z nami dalej będzie??????

Dzisiaj Był u mnie Maciek z Darka i wymienił mi baterię w kuchni
HURRA!!!  Nareszcie znów mam  ciepłą wodę do mycia naczyń i nic mi już nie kapie z kranu  i nie denerwuje moich uszów.
Czasami małe rzeczy cieszą 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s