zdecydowanie i środowo

 

        

 

Dzień dobry Uleczko. Dzisiaj zmów mamy środę

Jakże piękną i słoneczną środę. Dlatego serdecznie Cię pozdrawiam i same słoneczne uśmiechy Ci posyłam i tę piękną, w kolorze wesołego słonka różyczkę dołączam. Dzisiaj tylko jedną, jedyną, ale jakże wymowną, prawda??? 
Nie, to białe koło róży fruwające to nie śnieg, on już dawno sobie odfrunął ma Antarktydę, to tylko białe wiosenne płatki  spadające z zakwitających w ogrodach moich marzeń jabłoni.
Serdeczne całuski Uleczko, bądź tak radosna , jak radosna jest ta nasza piękna wiosna.

Było pięknie, wiosennie i środowo, teraz zdecydowanie kolej na smutną rzeczywistość, chociaż to środa.
Ale nie mogę się powstrzymać, bo nerwy moje są coraz trudniejsze do opanowania.
A WIĘC ZDECYDOWANIE :

 

 

Nienawidzę ich za roi co robią, za to lekceważenie, za pychę i  samowolę, za iście sarmackie traktowanie Polski i Polaków

Wczoraj o piątej nad ranem, po cichu, po złodziejsku, odbyło  się następne włamanie  i  ekshumacja zwłok Pani Jolanty Szymanek Deresz. Pytam, czego szukali w tym grobie? Kto im dał prawo do bezczeszczenia zwłok? Mąż Pani Jolanty starał się przez długi czas, aby odwołać tę niepotrzebną ekshumację.
Odwoływał się do uczuć religijnych, do prawa, które zapewnia ludziom zmarłym należny im szacunek. Nie było żadnych ważnych przesłanek, aby dokonać tego haniebnego aktu, tym bardziej, że poprzednie ekshumacje nie przynosiły żadnych przesłanek o wybuchu, nie nosiły żadnych znamion rzekomo popełnionej zbrodni.Z czystych pobudek „bo ja tak chcę” nie tylko zaburzyli spokój zmarłej, ale przede wszystkim i żyjącym członkom Rodziny. która bardzo boleśnie przeżyła wczorajszy dzień.
Trzeba naprawdę nie mieć serca, trzeba być wyzutym z jakichkolwiek uczuć by podeptać czyjeś odczucia.Oczywiście, że są takie pisowskie wyjątki tak zwanych cmentarnych hien, choćby obie obie  panie Gosiewskie, czy pani Błasik, które bardzo chętnie godzą się na ekshumacje, aby potem jeszcze domagać odszkodowania za krzywdy moralne spowodowane takimi bestialskim rozgrzebywaniem miejsca podobno wiecznego spoczynku.
To już przechodzi ludzkie pojęcie, ze też ci biedni zmarli mężowie jeszcze nie straszą te okropne baby co noc.
Pamiętacie słowa z Dziadów: NIE DALIŚCIE JADŁA NAPOJU, ZOSTAWCIE NAS W SPOKOJU A KYSZ, A KYSZ, A KYSZ!!
Jakże te słowa są teraz aktualne :  A KYSZ. ZOSTAWCIE ICH W SPOKOJU, POZWÓLCIE IM NA ZASŁUŻONY WIECZNY ODPOCZYNEK.
Wy, którzy macie się za Prawdziwych Katolików nie potraficie uszanować praw ani ludzkich, ani boskich.
Wielkim słowami wycieracie tylko swoje plugawe gęby!!!!!
Niczego niestety nie potrafią się nauczyć, zakodowaną mają butę, arogancję i zwyczajne chamstwo. co widać i słychać w wypowiedziach niektórych pisowskich lizusów, Zupełnie. jakby w Pisie trwał nieustający konkurs : kto większa głupotę palnie i kto bardziej tym  podliże się prezesikowi. Ale głównie to te małe,  nic nie znaczące pionki pyskują, najchętniej na FaceBooku. Włos się jeży na głowie, gdy człowiek czyta te wszystkie ich rewelacyjne idiotyzmy i zastanawiam się wtedy, czy oni naprawdę tak bardzo prezesa się boją, że są zmuszani do pisania takich bzdur, czy już po prostu tak się im w głowach poprzekręcało, że myślą kategoriami wlewanymi im na co dzień w ich „znakomitej” partii i nie widzą tego, że robią z siebie tym idiotów.
Za to ministry przechodzą sami siebie, po prostu lekceważą dziennikarzy, nie odpowiadają na ich pytania, patrząc na nich z miną wyższości i pobłażania. Chwileczkę, dziennikarz jest tzw czwartą władzą w Polsce, jest przedstawicielem nas wszystkich i ma prawo w imieniu suwerena zadawać pytania, nawet te niewygodne, a obowiązkiem ministrów, panie Gliński jest na nie odpowiadać. I to nie tylko tam, gdzie dziennikarze są wam spolegliwi, bo ci są po prostu na waszych usługach, ale skoro jesteście u władzy musicie tłumaczyć wszystkie wasze przekrętne występki tym, którzy o to pytają. Naród musi wiedzieć, dlaczego kryjecie wszystkie swoje szemrane interesy. A wasze zdecydowane milczenie wszyscy odbieramy jako następną arogancję i chociaż niby pokazujecie zmianę swojego imagu, codzienność pokazuje, że władza potrzebna wam jest tylko zaspakajania własnych interesów, do bogacenia się, a naród po prostu macie w czterech literach. I taka jest prawda.

Dlatego raz jeszcze powtarzam : NIENAWIDZĘ PISU !!!!!! o życzę im, aby jak najszybciej zostali zmieceni z powierzchni ziemi, a za wszystkie swoje przekręty i szubractwa niech zostaną postawieni przed oblicze Sądu i za swoje niecne czyny niech zapłacą już tu na ziemi, bo Pan Bóg rychliwy, ale sprawiedliwy również każdego z nich kiedyś rozliczy z ich grzechów  i nie będzie wtedy przebacz. Będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s