Goście, goście, goście…

 

Ale miałam wspaniały wczorajszy urodzinowy dzień. Nawet w najśmielszych marzeniach nie sądziłam, że tak wiele wczoraj  gości mnie odwiedzi, jedni wychodzili, inni przychodzili. Była prawie cała Rodzina. Było wesoło i kolorowo i byłam naprawdę bardzo szczęśliwą, że jednak Rodzina mnie kocha, że jestem dla nich jednak ważna.
A tak nieraz narzekałam, że jestem samotna…. zdecydowanie nie jestem.
Nawet wczoraj już pod wieczór przyszła do mnie w odwiedziny Pepa z właścicielami tzn z Moniką i z Tomkiem oraz Zojka i Miją .Był Maciek z  Elą, Darką i z Wiktorią, Basia z Matyldą, Ksawer z Dianą i z Julką, a na końcu nawet sympatyczny sąsiad Janek z Matyldą.
Szkoda, że nie było mojej Kochanej Magdy, ale jest wytłumaczona, bo zepsuł jej się samochód i nie miała jak do mnie dojechać, za to kilkakrotnie do mnie wczoraj telefonowała,
Dobrze, że byłam przygotowana na  poczęstunek, chociaż i tak sporo ciasta jeszcze mi pozostało.Dostałam od Dianki i od Ksawra „kudłaty” termofor na nóżki, tak więc w następna zimę już marznąc nie będę, dostałam od Maćków  piękny skrzydłokwiat, teraz muszę o niego odpowiednio zadbać, dostałam kosmetyki i kawę prosto z Wietnamu……… no i jak tu nie być szczęśliwą osobą?
Na Face, na messengerze i przez S MS-y też dostałam sporo życzeń, a teraz skoro każdy życzył mi 100 lat, lub nawet więcej i sporo zdrowia, nic innego mi nie pozostaje jak długo, zdrowo i szczęśliwie jeszcze sobie przez długie lata pożyć.
Również i na moim blogu znalazłam dla siebie urodzinowe życzenia, za które serdecznie dziękuję  

Znaczy się mój sześćdziesiąty dziewiąty już rok życia rozpoczęłam pod znakiem radości i miłości.
I nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba I niech tak już trwa i trwa…..
A może nie będę wkrótce już taka sama? Wczoraj rozważaliśmy ewentualnie o jakimś kotku dla mnie.
Jeszcze się po prawdzie nieco waham, ale to takie miłe, gdy wracasz do domu i ktoś na ciebie czeka, że jest ktoś, kto ci powie miau, jestem……
Dzisiaj fanfary już wprawdzie przebrzmiały, ale za oknem jest piękny, słoneczny, wiosenny dzień, aż żyć się chce od nowa.
Gdyby tylko te moje nóżki nieco lepiej działy…..
Ale dobrze jest, jak jest, chodzę co prawda pomalutku, muszę przystawać, albo czasami i przysiadać, ale zawsze prę na przód.I tak trzymać.!!!

Życzę Wszystkim pięknego poniedziałku i w ogóle wspaniałego całego tego tygodnia.
Następny  weekend powinien być jeszcze wspanialszy, bo to już przełom kwietnia i maja przed nami, dłuższe i bardziej kolorowe dni.

Wszystkiego najlepszego Każdemu wiec życzę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s