Bukiecik róż dla Uleczki

 

Oczywiście, że bukiecik z róż, jakby inaczej miałoby być??????
Przecież dzisiaj znów mamy środę 
Ale dzisiaj będę dla Ciebie bardziej jeszcze niż zazwyczaj hojna Uleczko i zamiast duserów, jak to mawia V.i.P. posyłam Ci link pełen przepięknych róż, wszystkie one są dla Ciebie :

https://www.facebook.com/BeautifulRosesPage/videos/2085605245048227/?t=0
A ja dołączam do nich   tylko jeszcze  zwyczajowe całuski z Krakowa i wiele, wiele wesołych  słonecznych promyczków.  

 

Ale wczoraj był piękny, jesienny dzień. Nawet na myśl mi nie przyszło, że będę jeszcze w tym roku chodziła tylko w cienkiej bluzce, a na to zarzucę tylko katankę i będzie mi ciepło.

A tak własnie wczoraj było, no to oczywiście wykorzystałam przynajmniej 2 godziny na odpoczynek na ławeczce w parku. Zawsze trochę tego świeżego powietrza ze  smogiem  się nałykałam.

A propo’s smog, właśnie   pan premier Mateuszek – Kłamczuszek musiał dzisiaj sprostować swoje wyborcze kłamstwo w Gazecie, w Dzienniku i w innych mediach:

I bardzo dobrze, nie można wykorzystywać tego, że się jest na stanowisku i pozostawać bezkarnym za swoje kłamliwe słowa , ale dodam sama od siebie, że jeżeli premier przynajmniej drugi raz przez Sąd Apelacyjny został uznany za Kłamcę, a co innego oznacza, gdy musi on publicznie przyznać, że mówił nieprawdę, to tylko świadczy jaki kłamliwy rząd nami rządzi.
Czy to  jasno chociażby  to nie powinno  przemówić  do ciemnego luda?  LUDZIE OKŁAMUJĄ NAS JUŻ CAŁKIEM JAWNIE.!!!

Pewno, że jak już wczoraj chyba pisałam Kraków ma kłopoty ze smogiem, ale sporo w tym kierunkiem władze dzisiejszego Krakowa zrobiły, a przyjdzie taki kłamca i zarzuci: Majchrowski nic, albo prawie nic w tym kierunku nie zrobił. Na szczęście są dowody na przeprowadzane w tym kierunku czynności, ba, nawet specjalna Komisja orzekła, że Kraków najlepiej ze wszystkich miast daje sobie radę w walce ze smogiem. 

A ja się cieszę, że takie oświadczenie w tylu mediach musiał Morawiecki wydać, bo nie tylko, oznacza to że sam okazał się kłamcą, alem że  popiera panią Wassermann, która również podobne opinie wyrażała.

czyli jednym słowem można powiedzieć, ze Morawiecki podłożył Wassermann wyborczą świnię .   

A druga tura wyborów tuż, tuż, za 4 dni.
No i kiedy Krakowianie przeczytają, że panią Wasserman popiera kłamca………raczej ta pani nie ma prawa marzyć o tym  żeby na krakowskim tronie, niby królowa Małgorzata zasiądzie, jak to zażartował ongiś Morawiecki : Kiedyś Kraków miał Królową Jadwigę, teraz będzie miał królową Małgorzatę.

N E V E R !!!!!!!

A KYSZ MAŁGOŚKA,A KYSZ. Co prawda mieszkasz w Krakowie, ale nie dla ciebie ten zaszczyt prezydentowania miastu  się należy, chociażbyś jeszcze obiecała nie tylko jedną, a pięć linii metra, wprost do Warszawy, a może i Gdańska i inne dawała czcze obietnice.

BLONDYNKOM SIĘ NIE WIERZY, A GDY JESZCZE BLONDYNKA JEST PISÓWĄ………..

I tyle na dzisiaj na temat wyborów i tyle na temat polityki, bo problem brania udziału w uroczystości przez prominentnych, oczywiście nie prawicowych polityków jest do końca nie całkiem znany.
Wiem tylko na pewno, że prezydent Bronisław Komorowski potwierdził swoje uczestnictwo w obchodach w Poznaniu, ( ale Ci Ulu zazdroszczę!!!), a Przewodniczący Unii Donald Tusk spędzi ten dzień w Łodzi.

A dzisiaj znów od rana przepięknie słonko świeci, a na termometrze jest już 12 C stopni, pewnie za 2-3 godziny znów przekroczy magiczną liczbę 20.

No to fajnego dnia,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s