trochę słonka

Trochę słonka Wam podsyłam od samego rana, bo jak na razie jest dosyć ponuro i nie wiem, czy słonko zdecyduje się dzisiaj zza chmurki wychylić i swoje piękne oblicze nam okazać.

Ale mam dla Was wspaniałą wiadomość : ten weekend będzie już na pewno piękny i słoneczny, pełny wiosny, prawdziwej wiosny.
Tak przynajmniej zapowiadają……..

Uleczku!!! Tak się cieszę, że wczoraj tutaj zostawiłaś dla mnie kilka słów, przepraszam za wczorajszą „burę”, ale……. to takie miłe , gdy tu nie tylko zaglądasz, ale i  i coś napiszesz.
Jak to było??????   napisz proszę chociaż kilka słów…………. 🙂

Dzisiaj zamiast mojego politycznego wtrętu polecam bardzo ciekawy list do redakcji „nie  zgadzam się na państwo, gdzie jeden człowiek ma władze absolutną”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/list-do-redakcji-nie-zgadzam-sie-na-panstwo-gdzie-jeden-czlowiek-ma-wladze-absolutna/p7xjveg

W liście tym, pisanym przez pewnego Czytelnika,  zawarte są wszystkie jakby  moje przemyślenia, warte do przeczytania i do ustosunkowania się wobec nich. Nic dodać, nic ująć, więc nie będę dzisiaj robiła politycznej konkurencji temu rozsądnemu Czytelnikowi i myślę, że kto z Was  ten artykuł przeczyta, również podzieli jego spostrzeżenia i dwoma rękami się pod tym podpisze.
A co z tego ma wyniknąć?????? No może akurat coś pozytywne wyniknąć, bo widzę że coraz więcej Polaków przestawi się na inne spostrzeganie „dobrej zmiany, że z nią się nie godzą i być może odniesie to w końcu  pozytywne skutki podczas następnych wyborów, tych do wyborów unijnych, jak i naszych parlamentarnych, a wtedy  już ewentualne wybory prezydenckie mogą przynieść tylko jeden skutek, w zależności od powodzenia tych dwóch przeze mnie wymieniowych.
Co raz bardziej zapętla się sprawa naszego samo-ustanowionego przez siebie  „Króla POLSKI – Jarosława Polskę-zbaw, któremu wydaje się że nie podlega żadnym panującym prawom i obowiązkom, jest człowiekiem (w swoimi mniemaniu oczywiście) poza prawem, biorącym głos poza protokołem, niestety czas ten pomału się kończy i kiedyś za wszystkie nieprawości odpowie.
Potrzebna jest jednak do tego ta świadomość Polaków, która nieustannie  krzewiona będzie ponad prorządowymi, propagandowymi mediami, bo tylko w ten sposób Polska odzyska sens swojego samostanowienia
Dlatego bardzo serdecznie ten artykuł wszystkich polecam.


A co jeszcze? Czwartek jest normalnym dniem pracy, tyle tylko, że już coraz więcej myślimy o nadchodzącym weekendzie.
W tę najbliższą  noc z soboty na niedzielę zmieniamy czas na letni, czyli o godzinę krócej będziemy spać. 
Trochę trudno znów będzie się przestawić na takie zmiany, szczególnie śpiochom. 
Mój organizm chyba już tę zmianę czuje, bo teraz już między 5 a 6 rano budzę się całkiem wyspana, może to wiosenne przejście nie będzie dla mnie aż takie bolesne?
Fakt, lubię się czasem pól godzinki w ciąg dnia zdrzemnąć, ale nie zawrze jest ku temu okazja, czasami nawet zasypiam siedząc na fotelu…… 
Byleby do 2021 roku, bo jednak Unia Europejska  ostatecznie zadecydowała, że od tej daty, czyli od wiosny 2021 nie będzie już zmian na czas letni i zimowy, które wcale nie przynoszą aż tak wielkich ekonomicznych oszczędności, jak pierwotnie zakładano, ale za to przynosi więcej kłopotów zdrowotnych, w tym głównie zwiększa się  zagrożenia chorobami serca, w tym przede wszystkim zawałami, ale także nasilają się wtedy inne choroby, w tym również te zachodzące w psychice ludzkiej.
Bo przecież  nienormalne jest to, że co jakiś czas od nowa musimy regulować swój zegar biologiczny, do którego już w ciągu pół roku zdążyliśmy się przygotować. Organizm wtedy buntuje się i różne zdrowotne figle płatać może.

Przed nami jeszcze pozostał miesiąc blogowania na stronie blox.pl, z czego nadal jestem niepocieszona, mimo, że w nowym blogu nieco się już rozgościłam.
Ale to nie jest jednak to samo, nie potrafię tam na przykład znaleźć żadnego blogu, który mogłabym codziennie przeglądać, nie wiem jak go szukać.
Może jakieś wskazówki?? to pytanie do Anny 19, która jak widzę świetnie już po nowej stronie surfuje.

Życzę Wszystkim miłego i spokojnego czwartku, może jednak chociaż troszeczkę słonka dzisiaj do nas zawita??

3 myśli w temacie “trochę słonka

 1. annapisze19 28 marca 2019 / 17:06

  Ewo, boję się co będzie z wyborami po zmianie, oczywiście „dobrej”, komisji wyborczej, skoro wiadomo kto ją wybierał.
  Zapisuję sobie w zakładkach Lapcia nowe adresy znajomych z bloxa i w ten sposób trafiam do nich. Już się nauczyłam na blogspocie pisać komentarze. Tam podaję wordpresowy e-mail w rubryczce URL ( czy jakoś tak), potem trzeba tylko rozpoznać obrazki aby udowodnić, że nie jest się robotem i już.
  Na wordpress nie ma problemu, bo obie tu jesteśmy.
  Pozdrawiam serdecznie i powiedz czy byłaś u mnie i czy widziałaś moje pieski na fotkach?

  Polubienie

  • jasna0ster 28 marca 2019 / 19:38

   własnie ciągle nie wiem, jak tam dotrzeć 😦 może najlepiej napisz mi swój adres?

   Polubienie

 2. annapisze19 29 marca 2019 / 10:17

  annapisze.art – taki jest adres strony.
  Komentarza od razu nie widać, muszę go najpierw zatwierdzić, żeby się pokazał. Próbuj, zajrzę do Ciebie potem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s