zapraszam ma piątkową kawkę

Bo czego można życzyć w ten niby słoneczny, ale niezbyt ciepły, majowy piąteczek?
Dzisiaj podawano w TVN 24, że w Tatrach…spadł śnieg.
No rzeczywiście, klimat różne nam psikusy płata.
Bałwany w maju??
No tak, one niestety będą jeszcze bardzo długo u nas przebywać, zwłaszcza w Sejmie i w rządzie.
Czytałam wczoraj posty na niektórych forach i…jestem zdumiona, że tak wiele osób wciąż jeszcze na jakąś pomroczność polityczna cierpią.
Nawet z jednym panem wdałam się w polemikę na temat tego, co się dzieje teraz, on zarzucał kradzieże poprzedniej rządzącej ekipie, jakoś nie widząc tych wszystkich afer, które co chwilę innego pisowskiego prominenta dotyczą. Trzeba mieć chyba rzeczywiście bielmo na oczach i sieczkę w głowie, żeby nie potrafić odróżnić dobra, od zła.
Dlatego stwierdziłam, że nie będę się dłużej z nim kłócić, bo nie przekonam kogoś, kto ma prymitywnie myślący mózg: dają jeść ( i 500 plus) i to wystarcza, reszta nie ważna, a że nas okradają, że kłamią i zabierają nam wolność, to już nie ma żadnego znaczenia.
Nie przeczę, poprzednia ekipa też miała wiele za uszami (dlatego też przestali rządzić), ale ta wszystkie przekręty robi już na całego, bez prób zachowania jakichkolwiek pozorów, a do tego jeszcze bezczelnie kłamią, twierdząc, nie, my nie kradniemy (NAM SIĘ NALEŻY!!!), to poprzednia ekipa kradła, a my tylko naprawiamy to, co ona zepsuła.
Ostatnio nagle zarówno premier, jak i prezydent stali się wielkimi unijnymi entuzjastami i podobno nawet „załatwili” w Brukseli Polsce sporą dotację na walkę z epidemią i jej skutkami gospodarczymi, jakoś teraz żaden z nich nie twierdzi, że Unia jest wyimaginowaną wspólnotą, która powinna nas zostawić w spokoju, (Duda), a która właściwie do tej pory nie dała nam żadnych funduszy na walkę z koronowirusem (Morawiecki), teraz do niej się pięknie uśmiechają, bezczelnie wyciągając rękę po pieniądze do tych, na których wcześniej napluli.
No i oczywiście w pisowski eter poszły pochwały wspaniałych negocjacji, które ten rząd rzekomo z Unią uzgadniał i dzięki temu wynegocjował tak olbrzymie granty dla Polski.
Wstydu nie mają ci ludzie, ich bezczelność po prostu poraża i przeraża.
Jest takie powiedzenie : zobaczyła żaba, jak konia kują i sama nogi podstawia akurat w tej politycznej sytuacji pasuje jak ulał !!!!
A głupi ciemny lud znów kupi te pisie przechwałki i na tych najbardziej wspaniała ekipę oczywiście zagłosuje, a potem….zapłacze, a my niestety razem z nimi też gorzko zapłaczemy!!! Tylko dlaczego my mamy ponosić konsekwencje głupoty 30 procent ciemnego polskiego ludu???
Dlatego mam prośbę do wszystkich tych naprawdę realnie myślących Polaków, przekonujcie ile się da tę ciemną, niedouczoną masę pokazując prawdę, to jest jedyny sposób, byśmy tę szkodliwą ekipę rządzącą wreszcie z Polski pogonili.

A miało nie być o polityce….ale nie da się, naprawdę się nie da słuchać tych kłamliwych przechwałek, tego steku bzdur, którymi rząd nas karmi każdego dnia.

No to dzisiaj mamy już piątek, czyli koniec tygodnia.
Dzisiaj dostałam zdjęcia od Ksawra, na których Zeldunia cała szczęśliwa i uśmiechnięta ujeżdża jednorożca.
Czyli już się go nie boi, moja dzielna i kochana Dziewczynka 🙂

Życzę Wszystkim miłego piątku, jeszcze nieco chłodnego, a zarazem wietrznego, ale jest pocieszenie: od przyszłego tygodnia będzie już bardzo ciepło.
No i dobra wiadomość: od jutra nie będziemy musieli na ulicy nosić tych denerwujących nas i przeszkadzających w oddychaniu maseczek – rząd ogłosił koniec epidemii, chociaż wciąż liczba zachorowań wcale nie maleje, wciąż nie jest bezpiecznie.

Dlatego proszę Was : UWAŻAJCIE NA SIEBIE!!!!! Licho wcale nie poszło precz z Polski.
A ja przymierzam się do zakupu nowego kwiatka na mój balkonik, ale na razie jeszcze o tym cicho sza
Niech ten piątek zapowie nam miły weekend

Jedna myśl w temacie “zapraszam ma piątkową kawkę

  1. annapisze19 29 Maj 2020 / 17:47

    Dobrze, że już na powietrzu bez masek będziemy chodzić. Ja chustkę noszę zawiązaną i nie przestanę, tylko będę się zakrywać gdy ktoś się będzie zbliżał, tak na wszelki wypadek. :Licho nie śpi i zostanie z nami dopóki nie będzie szczepionki.
    Ty też na siebie uważaj, Ewuniu. Buziaki 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s