A Jasiek miał wczoraj szesnaste Urodziny

STO LAT W SZCZĘŚCIU I ZDROWIU JAŚKU !!!!!

Zazwyczaj w takim dniu spotykaliśmy się rodzinnie w Modlnicy, przy wspólnym stole świętowaliśmy ten dzień.
Wczoraj było nieco inaczej, tak na miarę koronawirusa.
Tort był i owszem, a le my połączyliśmy się przez Face z domem Magdy i wszyscy odśpiewaliśmy razem Jaśkowi tradycyjne 100 lat, – tort zjedli niestety tylko „wybrańcy” 🙂
Dzisiaj mamy następny ponury dzień. I to nie tylko z powodu ponurej pogody, ale w związku z tym, co się dzieje ostatnio w Polsce.
Dotyczy to ciągłego wzrostu zakażeń wirusem Koroną , ale i w związki z i z sytuacją polityczną, która wytworzyła się wokoło Romana Giertycha.
Nie chce się nawet wierzyć, że tak bezczelnie władza rekami prokuratury sięgnie do całkowitej eliminacji tego, który im zagraża. Wiadomo bowiem, że ten adwokat ma w rękach liczne kwity na pisie machlojki i mógł je wykorzystać przy najbliższej sytuacji, jaką miał by nadchodzący proces, w którym Roman Giertych występować miał jako obrońca bankowca Leszka Czarneckiego w sprawie rzekomej korupcji KFN. Tym czasem okazało się, że Roman Giertych miał dowody obciążającą jedną z najwyższych osób a państwie, więc trzeba było szybko znaleźć haka, aby móc go od tej sprawy odciągnąć. Dlatego też został pokazowo aresztowany, a następnie najprawdopodobniej unieszkodliwiony jakimś podejrzanym lekarstwem, skutkiem czego stracił przytomność i musiał zostać przewieziony do w szpitala. Wykorzystując urząd prokuratorski został postawiony mu zarzut korupcji, mimo, że odbyło się to wbrew medycznej opinii o pełnej zdrowej świadomości pacjenta i co prawda dzięki pieniężnego poręczenia nie dokonano wobec niego tymczasowego osadzenie w areszcie, ale jako jeden z najważniejszych i myślę, że najbardziej liczącej się dla pisiej trupy skutku odsunięcie go od prawa wykonywania zawodu adwokata, czyli odsunięcie go od zagrażającego ważnej pisiej personie oskarżenia udziału w przestępstwie, czyli po prostu kolokwialnie mówiąc – bezczelnie „zamknęli mu mordę”. Przynajmniej usiłowali to zrobić!!!!!
Mam nadzieję, że ta sprawa nie zniknie jednak całkowicie z kronik przestępczych machlojek obecnego rządu i kiedyś doczeka się pełnej odsłony i pełnej karnej odpowiedzialności tych, którzy teraz niecnie swoje rządy ze szkodą dla państwa polskiego wykonują.
Pis wykorzystując swoją polityczną przewagą stara się zastraszać tych, którzy nie zgadzają się na obecną sytuację w Polsce, znani zresztą są z tych metod, bo podobne metody stosowali w poprzedniej odsłonie swojego rządu.
Wydawało się, że taka sytuacja nigdy już w Polsce się nie powtórzy, niestety dzięki ciemnocie niektórych Polaków, których łatwo było czczymi obietnicami i nie swoimi pieniędzmi kupić, hydra znów swój łeb podniosła i dotkliwie kąsa.
Mam nadzieję, że do czasu i tym razem zostanie ona skutecznie i tym razem na zawsze unieszkodliwiona.
Ale żeby tak się stało, potrzebna jest świadomość polityczna większej grupy Polaków i ich determinacja, inaczej nigdy z tej matni się nie wyplątamy.

Oj, ciężkich i w sumie głupich czasów doczekaliśmy się, jeden mały złośliwy GNOM trzyma za mordy wszystkich Polaków, rozdaje karty i każe tańczyć zgodnie z jego muzyką.
Ale historia pokazała, jak takie rządy dla takiego dyktatora na ogół się kończą – czemu i tak nie ma być tym razem????

Zaczęłam od tortu i od życzeń, kończę też życzeniami pogody i harta duchu na nadchodzący weekendu na każdy następny czas, nie upadajmy na dychu – JESZCZE BĘDZIE DOBRZE!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s