ODWAGI!!!!!!!

NIE MOŻNA TERAZ JUŻ SIĘ COFNĄĆ!!!!
SPRAWY ZASZŁY ZA DALEKO!!!!!
TO JUŻ JEST WOJNA!!!!!

Już dawno było wiadomo, że przyjdzie chwila, gdy bańka wściekłości Polaków pęknie i żółć złości się wyleje szerokim strumieniem.
Teraz już nie tylko PIS odczuł zagrożenie, wczoraj odczuł to też i Kościół, w świątyniach odbywały się wczoraj liczne protesty i duchowni musieli uciekać się do pomocy policji, która ich bronić musiała.
Oczywiście ONR i bardzo radykalna prawica również brała czynny udział w obronie Klechów, ale już widać, że sprawy wymknęły się spod kontroli.
Wczoraj manifestacje nie ominęły też naczelnego Klechy Polski – Rydzyka, on również odczuł grozę sytuacji.
Już nie był taki arogancko pewny siebie, jak dotąd, już też zaczął odczuwać strach. I bardzo dobrze, jego niebywała nonszalancja i chamskie, bez skrupułów materialne wykorzystywanie biednych emerytów, którzy okłamywani byli przez niego zapewnieniem sobie przez opłaty życia wiecznego, w pełni zasługują na jego trwogę, jak widać, nie boi się on Boga, ale niech przynajmniej boi się on teraz gniewu ludzi.
Biskupi jeszcze wciąż się bronią, zaklinając los, strasząc wierzących potępieniem wiecznym, chyba nie zdają sobie z tego sprawy, że to oni sami są już dawno potępieni i kiedyś za te swoje niecne czyny odpowiedzą przed Bogiem.
Ale wcześniej odczują swoja sromotę tu na ziemi, bo ludzie widząc ich pazerność, z oburzeniem odwracają się od Kościoła, co zaowocuje pustymi tacami.
A gdy zabraknie już pieniędzy na ten dobrobyt, którego na codzień doznają, przestaną się już cieszyć, jak to jeszcze obecnie starają się głosić, aprobując wyrok Trybunału Konstytucyjnego.
Bowiem nic tak człowieka nie uczy pokory jak głód i ubóstwo!!!!!
A oni do tego nie są przyzwyczajeni ale właśnie do tego zdążają.
Polska, która według Konstytucji jest krajem świeckim niestety wdała się w wielką zażyłość z władzą i też bierze czynny udział w polityce.
Oczywiście ręka rękę myje – Pis dla Kościoła za poparcie zrobi wszystko, nawet haniebną ustawę przeprowadzi, ale tak było do niedawna.
POMYLILI SIĘ!!!!
Nie wzięli pod uwagę, że są granice, których przekroczyć się nie da i teraz i Kościół słusznie obrywa za swoją lojalność z tym podłym rządem, ale także i za swoje własne grzechy pychy, rozpasania, braku pokory, czyli za to wszystko, do czego zostali powołani wstępując do Stanu Kapłańskiego.
Panika zapanowała w szeregach Pisu, Kaczyński został potajemnie wywieziony w niewiadomym jak na razie kierunku z Warszawy, pozostali pisowscy prominenci, a również i prezydent uciekli w cowidową kwarantannę.
Czy to nie dziwne, podejrzane, że akurat teraz, gdy zamieszki szerzą się w całej Polsce, oni nagle wszyscy pozarażali się tym groźnym wirusem, dzięki czemu mogą ukryć się przed rozsierdzonym tłumem??????
A więc i ja, Ewa W. mogę całkiem śmiało, bez żadnej żenady, bez najmniejszych skrupułów powiedzieć im to, co mówią wszyscy:
W Y P I E R D A L A J C I E !!!!!!!
Do osób, którzy są aroganccy, bezczelni i chamscy nie można używać słów parlamentarnych, bo takie słowa na nich nie działają, oni ich nie pojmują, do nich trzeba mówić językiem dla nich zrozumiałym, adekwatnymi do ich społecznego statusu.
Kiedyś Kaczyński starał się wytłumaczyć któremuś dziennikarzowi, że oni są z tej wyższej półki.
Nawet jeżeli kiedyś tam byli, teraz spadli już na dno i wciąż jeszcze nadal lecą w dół.
A niedziela nie była końcem zamieszek w Polsce. Dzisiaj w całej Polsce zapowiadane są blokady wszystkich miejsc w miastach, nie tylko będą marsze, ale również i samochody będą blokować ulice, place i wszystkie ważne newralgiczne punkty.
I na tym na pewni eskalacje się nie skończą, bo wyjście z tej sytuacji jest tylko jedno : PIS Z PRZYSTAWKAMI I CAŁY OBECNY RZĄD MUSI ODEJŚĆ W NIEBYT!!!!!!
Zresztą sami swoimi aroganckimi rządami do tego doprowadzili.
A potem przyjdzie czas rozliczeń, bo to, co oni zrobili z Polską nie może pozostać bezkarne.
Straszne w tym jest to, że ten czas niepokojów akurat przypadł na okres wzmożonej epidemii, ale właśnie rządzącym wydawało się, że epidemia pozwoli im zostać bezkarnymi.
Każdy, kto zna knowania Pisu, a szczególnie knowania niezrównoważonego psychicznie Kaczyńskiego świetnie rozumie, że przeprowadzenie przez Trybunał Konstytucyjny akurat w okresie wielkiego zagrożenia epidemiologicznego było wielką ich ustawką, miała ona ukryć niekompetencje rządzących w walce z koronowirusem, odciągniecie uwagi Polaków od tragicznej sytuacji, która opanowała Polskę, a z którą już po prostu nie dawali sobie rady.
I tu wyszła na jaw cała podłość tego rządu, całe ich polityczne łajdactwo , którym jakoś dotąd udawało im się lawirować, niestety tym razem głęboko przesadzili, sprawa wymknęła się spod kontroli, a gniew ludzi odwrócił się przeciwko nim.
Tylko ze strachem myślę o tym, jakie wartości po tych wszystkich manifestacjach osiągnie epidemia, ile osób przypłaci to zdrowiem, a nawet i życiem.
Ale niestety każda rewolucja ponosi konsekwencje, ponosi straty i chociaż teraz na razie jest ona prowadzona w duchu pokoju, bez krwawych ekscesów, niestety kosztem jej może być niepohamowana epidemia, co jest niestety bardzo prawdopodobne i wręcz przerażające, bo wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że już teraz nie jesteśmy w stanie jej pokonać, a gdy jeszcze zachorowalność i śmiertelność się zwiększy, co przy takim nasileniu kontaktów ludzi jest nieuniknione, będziemy naprawdę w bardzo tragicznej sytuacji.
Co prawda pisowcy usiłują przerzucić winę na zwiększoną zachorowalność na opozycję , ale to właśnie oni są twórcami tego zamieszania w Polsce, a trzeba dodać, że uczynili to z pełną świadomością i z pełną perfidią, dobierając właśnie taki, a nie inny czas na przeprowadzenie tej haniebnej ustawy.
Ale mimo wszystko mój wrodzony optymizm pomaga mi wierzyć, że przyszedł już koniec rządów Pisu, że teraz już nie uda im się wymigać ze swoich łajdactw.
Cała nadzieja w Młodzieży, której gniew jest tak olbrzymi, że wydaje się już niemożliwe zatrzymanie tego rozbujanego wahadła gniewu, który Polskę opanował.
Młodzież jest przecież przyszłością Polski, to oni będą urządzać nowy nasz dom i oby czynili to z mądrością i z wielką rozwagą, tak, byśmy znów mogli powrócić do tej wielkiej Europejskiej Rodziny i zająć w niej zaszczytne jak kiedyś miejsce, nie wstydząc się naszej zaściankowości i politycznego prymitywizmu, a nasz głos znów liczył się w Europie i w świecie.

A mnie niedziela minęła w miarę spokojnie, nie licząc oczywiście tych wszystkich obejrzanych przeze mnie relacji ze zdarzeń zachodzących w Polsce.
Wczoraj popołudniu miałam przez krótki czas gości: Elę, Darkę i Maćka, nie siedzieli co prawda długo, bo przyjechali na rowerach, a już po godz.17 zrobiło się przecież ciemno, ale zdążyliśmy wypić kawkę, którą dostałam od nich w prezencie, tę moją ulubioną, Nescaffe Gold no i oczywiście Maciek ustawił mi już nowy czas na liczniku mojego ogrzewania.
Dostałam też od nich fajne maseczki i te jednorazowe na krótkie wyjścia do sklepu i takie grubsze do wielokrotnego użytku, tak więc teraz jestem już całkowicie zabezpieczona przed tym złym wirusem. Ale uważać i tak muszę, bo jednak niebezpieczeństwo zakażenia ciągle jest niestety aktualne, a w moim przypadku, ze względu nie tylko na wiek, ale i na inne czynniki jak na przykład cukrzyca, czy otyłość (niestety) i jeszcze parę innych przypadłości, mogłoby się to skończyć tragicznie.
A ja tak bardzo chcę jeszcze trochę pożyć !!!
No i oczywiście chcę doczekać czasu całkowitego upadku Kaczyńskiego i jego współtowarzyszy, nie mogłabym przecież tego przegapić!!!!!

Wstał nowy dzień i nowy tydzień, co on nam przyniesie? radość ze zwycięstwa, czy następną gorzka porażkę?
Odpisując na wczorajsze komentarze: tak, niestety policjanci są w stanie służby, muszą wykonywać służbowe rozkazy, ale jest pewno ale…….. rzeczywiście nie muszą być w tym nadgorliwi, a niestety często są, a pomysł z nagminnym braniem druku L-4 jest całkiem sensowny, kiedyś już przecież to wykorzystywali, ale do tego tłum musi ich przekonać, że oni też mają przecież żony, siostry, matki, koleżanki, które w tym trudnym czasie potrzebują ich wsparcia, a nie wojny z nimi.
Zarówno wojsko, jak i policja muszą przejść na dobrą stronę mocy, wtedy zwycięstwo mamy w kieszeni.
Życzę nadziei na dzisiaj i na cały tydzień

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s