Coś o Shreku i o Smoczycy

Shrek to jednak miał rację, że za Przyjaciela wybrał sobie Osła.
Niby Osioł, a jednak czasami na wspaniałe pomysły wpadał. Co prawda nie zawsze kończyły się one całkiem pomyślnie, bo po drodze jednak wiele wpadek zaliczali, ale zawsze z pomocą nadchodziła wreszcie Smoczyca, która niszczyła i unicestwiała złych przeciwników.
Nam by się przydała taka Smoczyca, która wpadła by na Nowogrodzką i ogonem pozamiatała by Polskę, przy okazji usuwając tych, którzy są szkodnikami.
Aż strach teraz cokolwiek pisać, bo okazuje się, że w każdej chwili mogą wpaść do domu, aresztować i na dołek odprowadzić, tak jak zrobili chociażby z tym 17 – sto latkiem, który za zmieszczony na Facebooku post został zatrzymany i stanie przed Sądem Rodzinnym, pieron wie za co.
Bo przecież wciąż mamy podobno demokrację, więc teoretycznie mamy prawo do wolnego słowa.
Ale niektórym wydaje się, że młodzież jest najłatwiej zastraszyć, z tym, że kij ma zawsze dwa końce, za 4 lata będą wybory i ta zastraszona teraz młodzież doskonale będzie pamiętać, kto im skutecznie tę wolność ograniczał, a to oni właśnie wtedy głownie do urn pójdą……
Inna sprawa, że przy ich niebywałym politycznym chamstwie mogą zakładać, że uda im się tak wybory skręcić, że znów dojdą do władzy i nadal będą bezkarnie mogli Polskę okradać, a ludzi szmacić.
Trzeba przyznać, że rząd odmacza się co raz większym tupetem i nawet w takiej chwili, gdy trwa niepokój, pandemia, brak jest funduszy na szpitale, nie wspominając już o obiecanych, a następnie cofniętych obietnicach podwyżkach dla lekarz walczących z COVID-em, oni jeszcze mają czelność wprowadzać znaczne podwyżki diet poselskich, a głownie dokładnie dla tych, którzy teraz Polska zarządzają.
Pytam się, za co oni te podwyżki dostaną? za niszczenie Polski, Polaków i demokracji?????
TO SIĘ PO PROSTU WE ŁBIE NIE MIEŚCI!!!!!
Z jednej strony mamy coraz bardziej szarżujący w bezczelności rząd, z drugiej całkowicie opadający już autorytet policji, będącej teraz na usługach tych przy korycie i wbrew założeniu sensu istnienia Policji nie bronią Obywateli tylko ślepo wykonują oni rozkazy z góry, przy tym są brutalni , jak ongiś za złych czasów działające ZOMO.
Na domiar złego całkowicie w Polsce upadł już autorytet Kościoła, który kiedyś był ostoją dla Polaków, a teraz stał się symbolem rozpusty i chciejstwa, bezczelnego kamuflowania swoich seksualnych przeciwko młodzież przestępstw.
Dokąd biedny Polaku możesz teraz się udać? no dokąd???
Tylko Smoczyca może nam pomóc.
Co prawda ostatnio objawił się nam jeden bohater w postaci Marszałka Czarzastego, który unieszkodliwił jednego policjanta i go (podobno) uszkodził, z tym że nie wiadomo, co mu właściwie uszkodził, bo zeznania są sprzeczne, ale jeden Superman Czarzasty Polski nie uratuje.
W przyszłym tygodniu odbędą się następne manifestacje.
Nie możemy pokazać tej zakichanej prawicy, że się ich boimy.
To oni nas muszą zacząć się bać.
Bo dłużej z nimi nie można się już cackać, a to co pokazali podczas środowych manifestacji jest tylko dowodem, że oni zaczynają się czuć bezradni.
Najlepszą obroną jest atak, ale skoro oni nas atakują……
Słonka na sobotę życzę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s