Ostatnia róża 2020 roku

Tak Uleczku, dzisiaj już doczekaliśmy się ostatniej środy w tym roku i dzisiaj pragnę z całego mojego serca podziękować Ci za wszystkie środy tego roku z nadzieją, że nowe za kilka dni znów nastąpią i też będą różami okraszone.
Za nami rok, jaki on był sama wiesz, czasami jednak pośród tej sromoty róże się zdarzały, szczególnie własnie w ten szczególny środkowy dzień tygodnia.
A co przed nami, na pewno wielka niewiadoma, życzę Ci, aby w dobro się przemieniła, na tyle, byś znów wszystkie swoje pasje, swoje marzenia spełniać mogła.
TY Uleczku lubisz przyrodę, sport, ruch i doborowe towarzystwo i myślę, że to wszystko jest przed Tobą.
Niech przynajmniej to sanatoryjne leczenie będzie dla Ciebie w ciągu kilku miesięcy dostępne, bo myślę, że gdy już wszcząwszy się wyszczepimy, zły COVID odpłynie sobie w dal i wróci jaka taka normalność, bo do tej całkowitej normalności niestety nadal nam daleko, na pewno wiesz, co mam na myśli i wiem, że myślisz podobnie jak i ja.
Wszystkiego dobrego na dzisiaj Uleczko, na jutro i na wszystkie dni Nowego Roku.
I szampańskiej zabawy, gdziekolwiek i jakakolwiek by ona miała jutro być 🙂

No może ten 2020 – 21 rok będzie jakiś taki przejściowy, bo ZŁO ma to do siebie, że nie chce łatwo odejść i trzeba sporo wsadzić pracy w to, żeby go pokonać, a do tego trzeba niestety zdrowej i rozsądnej ingerencji w polską mentalność, niestety jakąś pajęczyną absurdu teraz oplecioną, a powiedzenie „jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze” będzie jednym z ważniejszych asumptów normalnienia Polaków.
A tych na bank zabraknie, bo co prawda Unia nam miliardy śle do Polski, ale pieron wie, na jakiej zasadzie nastąpi ich dystrybucja. Już tam rządzący dobrze się postarają, żeby biednym emerytom 60 złotymi gębę zakleić, a sobie resztę do kieszeni, jako nagrody za wspaniałe rządy wsadzić.
Wszak IM SIĘ TO NALEŻY – TO PEWNIK, O KTÓRYM KAŻDY POLAK WIE~!!!!
Mówicie, że będzie inaczej?
Nie wierzę im i już.
Zresztą już mieliśmy przedsmak w ostatnich dniach, gdy rządowe, oczywiście narodowe dotacje szły do miast, którymi rządzili „posłuszni” wojewodowie, reszta została po prostu z buta potraktowana.
Że co? że Unia przypilnuje?
A kto jest w stanie przypilnować wszystkich złodziei, no kto?????.
Jakiś tam jeden z drugim zostanie na ołtarzu hańby poświęcony wielkiej sprawie, reszta będzie cichutko konta otwierać, kieszenie swoje napychać.
Tak będzie, zobaczycie sami. Może jestem ta złą Wieszczką Pytią, ale jakoś ostatnio wcale w swoich przepowiedniach się nie myliłam, niestety nie wszyscy mi dowierzali.

Ech, już prawie, że miniony 2020 rok za nami.
Każdy rok w ostatnich stuleciach z końcówką 20 był nie dobry, przynosił zgrozę i chorobę.
Ten na szczęście mija i teraz wszyscy się zaszczepimy i….ozdrowiejemy, czego Wszystkim życzę.
Co prawda nie wszyscy przed kamerami będą mogli się szczepić, wczoraj podziwialiśmy panów z politycznej elity: Kosiniaka, Karczewskiego, Grodzkiego i kogoś tam jeszcze z pisowskiej wierchuszki, jak dzielnie nastawiali swoje ramiona igłom i wcale się nawet nie skrzywili.
Ma to przekonać całe polskie społeczeństwo, że warto się szczepić, by ochronić innych przed tą cholerną zarazą, że szczepienie, wbrew temu co twierdzi największy, naczelny Tchórz – Prezydent, który igły się boi, wcale nie boli.
A mnie się wydaje, że taka decyzja o zaszczepieniu się przeciwko COVID – 19 jest dobra, słuszna i przede wszystkim zdrowa, cokolwiek by jeszcze antyszczepionkowcy nie wymyślili.
A wymyślają takie bzdury typu, że na przykład będą nam wszczepiane czipy zmieniające nasze DNA, lub że będą mogli sterować naszymi myślami, poczynaniami … sporo jeszcze innych bzdur powymyślali, bo trzeba przyznać, ze bujną ale durną wyobraźnią take typy się oznaczają.
A to jest po prostu następna szczepionka, podobna do tych, którymi jako dzieci byliśmy szczepieni, może tylko nieco nowszej generacji i jakoś nic złego potem z nami się nie działo. No owszem, są przypadki alergicznej reakcji, ale jakoś do tej pory, mimo, że przeprowadzają podobne szczepienie w całym świecie, nie było słychać o śmiertelności z powodu przyjęcia szczepionki, za to wciąż słyszymy o zgonach osób, które na tę chorobę zapadli.
WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE – JA BĘDĘ SIĘ SZCZEPIŁA!!!
Z D E C Y D O W A N I E!!!!!!!
No to życzę miłego przedostatniego dnia tego starego już roku, niech ten dziad wreszcie odejdzie w nicość i nadejdzie nam NOWE, i co najważniejsze DOBRE!!!!!!!!!

Reklama

2 myśli w temacie “Ostatnia róża 2020 roku

 1. Ulka 30 grudnia 2020 / 14:35

  Ewelinko moja miła.
  To ja Tobie serdecznie dziękuję.
  To Ty mi dawałaś wielką radość i przyjemność w każdą naszą środę.
  To Ty mnie obdarowywałaś przepięknymi różami w każdą środę.
  Dziękuję jeszcze raz bardzo.
  A z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2021 życzę przede wszystkim zdrowia bo ono jest najważniejsze.
  Oby się spełniły wszystkie Twoje życzenia..
  Uśmiechu na twarzy , przyjaznych ludzi wokół Ciebie. I niech Ci się po prostu wiedzie .
  Ja w tym roku Sylwestra spędzam w fotelu przed telewizorem .
  To wina pandemi i mojego trochę niedomagania .
  Ale co tam raz można być samej.
  Powiem , że to pierwszy raz.
  Pozdrawiam serdecznie i do spotkania w noworoczną środę .
  😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹

  Polubienie

 2. annapisze19 31 grudnia 2020 / 09:09

  Ewa, część rodaków i bez czipów w szczepionkach daje sobą rządzić i manipulować czego żałosne rezultaty obserwujemy gołym okiem, lupy nie trzeba, żeby widzieć. Boję się, że jeszcze długo nie przejrzą na oczy, bo im ciemnota zasłania widoczność.
  Mimo to, z nadzieją na lepszy nowy rok 2021 życzę Ci dobrych dni, spełnienia tego o czym marzysz. Buziaki noworoczne ❤ ❤ ❤

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s