A oto nam pierwsza środa Roku 2021 nastała :-)

I są oczywiście pierwsze środowe róże dla ….Kogo?…. oczywiście. że dla Uleczki
Muszą być koniecznie czerwone, wyrażające moją gorąca i nieustającą Przyjaźń.
Tak było w zeszłym roku i jeszcze przed zeszłym i jeszcze przez kilka poprzednich lat, tak samo te środowe róże będą obowiązkowe w każdą środę tego Nowego już Roku 2021.
Uleczko, wydaje się, że ta poprzednia środa była tak dawno, no tak, to było jeszcze w zeszłym roku, ale czas tak prędko płynie, że ten tydzień w Nowy Rok nam się już przemienił.
Nie mniej życzę Ci raz jeszcze wiele radości i wiele przyjemności na ten cały czas, który nadszedł, na razie zimowy, o tak po prawdzie, prawie że zimowy, chociaż przestrzegają, że śnieg i mrozy do nas jeszcze nastąpią i to całkiem już niedługo.
Kto wie, czy następna moja róża dla Ciebie nie znajdzie się pod puchową, śniegową pierzynką?????
Ale potem, już całkiem niedługo, będę Cię wesołą wiosenną różą witała , a potem przyjdzie tak wyczekiwane przez nas lato.
Czyli przed nami czas oczekiwania na lepsze.
Nadziei, radości i wiele przyjaźni na dzisiaj i na ten długi cały rok Uleczko Ci życzę.

No i do „zobaczenia” z różą za tydzień 🙂

Dzisiaj mamy szczególny dzień, dzień świąteczny, bowiem dzisiaj obchodzimy Święto Trzech Króli, którzy do Betlejem przybieżeli, by oddać hołd Nowo narodzonemu Dzieciątku.
Przynoszą oni dary Dzieciątku : mirrę, kadzidło i złoto .
Dary drogocenne, a zarazem symboliczne. Złoto oznacza bowiem władzę nad światem, kadzidło boskość, a mirra (po hebrajsku mor, czyli gorzki) mówi o ludzkiej naturze Jezusa i interpretowana jest jako zapowiedź męki i śmierci na krzyżu.
I my dzisiaj też oczekujemy od Trzech Króli szczególnych darów dla Polski :

Hej Trzej Królowie k’nam przybywajcie,
z Polski nieprawości precz powyganiajcie.
Niech nam zapanuje spokój i ład,
niech dla Polaka Polak będzie jak brat
a hejt i nienawiść nam już tu nie gości.
Polacy niech wyzbędą się z siebie złości,
niech się nie dają więcej ogłupić
by za 500 złotych propagandę kupić
niech nam znormalnieje nasza Polska cała
by była jak kiedyś wielka i wspaniała
!!!!

I taka jest moja prośba do Trzech Mędrców ze Wschodu.
Bo niestety coraz gorzej w Polsce się dzieje, całkowite bezprawie i arogancja rządu zapanowała.
Najpierw Pis bardzo umiejętnie (co trzeba im przyznać) rozpętało medialną nagonkę na osoby, które dały się złapać w ich pułapkę, by ich potem niszczyć tylko po to, by przykryć swoje własne bezprawie, swoje machlojki i niedociągnięcia.
I co najgorsze wielu Polaków dało się podpuścić tej bezczelnej pisowskiej prowokacji, co zaowocowało wprost niebywałymi groźbami i hejtami wobec całkiem niewinnych osób,
Bo jaką winą była zgoda na po za kolejkowe szczepienie osób z opozycyjnych, czyli wrogich rządowemu elit (co jest własnie znamienne, pokazujące celowość tej prowokacji, nawet porównałabym tę aferę do sławetnej afery ośmiorniczkowej, też zresztą zgrabnie przez Pis spreparowanej), zresztą wprowadzanych celowo w błąd, jakoby mieliby brać udział w zachęcaniu Polaków do szczepień ????
A teraz mam pytanie : skąd powstała idea w WUM-ie o dodatkowym szczepieniu celeberytów, a właściwie osób prominentnych polskiej kultury – głównie znanych, cenionych i lubianych artystów, skoro dystrybucją szczepionek zajmuje się (podobno) Narodowa Komisja Zdrowia???????
Czy to nie jest własnie podejrzane???? Przecież na pewno Dyrektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nie podjął samodzielnie takiej decyzji, ona musiała przyjść z góry !!!!!
A jaki jest teraz skutek rozpętania tej całej afery?
Nie dość, że znów w Polsce rozgorzało „piekiełko”, podlewane sowicie sosem nienawiści (a pisowcy doskonale znający te wredną stronę natury przeciętnego Polaka wiedzieli, że im się ta afera uda i odniosą wymarzony skutek), to teraz jeszcze Warszawski Uniwersytet Medyczny dostanie do zapłaty karę w wysokości 250 000 złotych za nieprawidłowo przeprowadzoną akcję szczepienną.
A kto de facto zapłaci tę karę? oczywiście podatnik, bo z naszych podatków WUM jest utrzymywany.
Zabraknie im pewnie potem tych pieniędzy na maseczki, strzykawki, na inne potrzebne lekarstwa czy medyczne potrzebne środki , na opłaty za wciąż drożejącą elektrykę i inne opłaty, a być może nawet na pensje dla zatrudnionych tam pracowników, ale karę zapłacić muszą bo… no właśnie, bo co takiego złego w końcu zrobili? Zaszczepili 18 osób poza kolejnością, inaczej by te szczepionki musieli do śmieci wyrzucić.
Jaki to był przekręt panie Dworczyk i Kaczyński?
Przekręty były w kupowaniu na lewo maseczek, które w większości potem zresztą okazywały się nieprzydatne, przekrętem było kupowanie od nie wiadomo kogo respiratorów, na czym Polska straciła sporo pieniędzy, wielkim przekrętem było wyrzucenie w błoto 70 milionów złotych za niepotrzebnie przygotowywane kartki wyborcze i wiele jeszcze innych większych i mniejszych innych machlojek, o których rząd teraz nie chce wspominać i udaje, że tego wcale nie było, w dodatku sprytnie je przykrywając spreparowaną niby aferą szczepionkową.
Jakoś żaden z tych ewidentnych przestępców nie został postawiony w stan oskarżenia, rząd wprost nam mówił” POLACY, NIC ZŁEGO SIĘ PRZECIEŻ NIE STAŁO!!!!
MY JESTEŚMY NIETYKALNI, POZA PROTOKOŁEM!!! MY JESTEŚMY Z WYŻSZEJ PÓŁKI!!!!!

Ludzie!! Na jakim świecie my żyjemy????
Czemu dajemy się podpuszczać tym chuligańskim wybrykom naszej rządzącej kasty i nie wyciągamy żadnych wniosków???
A jeżeli już jakieś wnioski wypływają, to na ogół takie, które są raczej przychylne rządowi.
Czy naprawdę mamy czarne opaski na oczach?????
Czy naprawdę tak łatwo jest nam wmówić, że czarne jest białe????
PZPR rządził 40 lat, teraz naprawdę mamy szansę, że Pis będzie rządził jeszcze dłużej, my będziemy coraz bardziej upadlani , wykorzystywani i coraz biedniejsi.
POLACY!! CZEMU JESTEŚCIE TACY GŁUPI???

Miałam zamiar dzisiaj w świątecznym nastroju swój wpis zamieścić, bo to i środa przecież i oczywiście Święto Trzech Króli, ale niestety nie dało się, znów mnie poniosło.
ALE PO PROSTU NIE CIERPIĘ, GDY SIĘ Z KOGOŚ ROBI DURNIÓW!!!
Ile jeszcze czasu nam potrzeba, żebyśmy zmądrzeli i odesłali w niebyt tę bandycką kastę?

A jednak życzę chociaż troszkę nadziei na dziś, może i nam zaświeci ta Betlejemska Gwiazda, która wiodła dobrą drogą Trzech Króli i też zawróci nas ona na dobry tor ????

Jedna myśl w temacie “A oto nam pierwsza środa Roku 2021 nastała :-)

 1. Ulka 6 stycznia 2021 / 14:46

  Ewelinko zdrowego radosnego Nowego Roku 2021.
  Muszę zauważyć , że dwie ostatnie cyfry to 21 to są liczby na szczęście .
  Dlatego uważam, że będzie to Szczęśliwy Rok.
  Dziękuję za przepiękne noworoczne różę.
  Stoją w nowym wazonie na honorowym miejscu 😘🌹
  Pozdrawiam i ślę buziaki i radość 😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹😘🌹❤

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s