Co by tu jeszcze …….co by tu jeszcze

czyli zwierzenia Emerytowanego Zbawiciela

Już wiem!!!! Trzeba trochę ludzi po wkurzać.
Znów na ulice wyjdą ( a niech sobie spacerują, skoro lubią gdy im tyłki marzną), a dzielna moja policja znów będzie musiała się nieco namachać pałkami, ale od tego przecież są, najwyżej im się potem parę groszy za każda nabitą gębę doda….
A Julka i tak wszystko podpisze, co jej każę podpisać i jeszcze na jakiś pyszny obiadek i wytworną kolacyjkę mnie zaprosi, oczywiście dla kotka też jakiś przysmak przygotuje.
Mnie tam się nic nie stanie, bo przecież i tak codziennie dzielna milicja, o przepraszam, teraz to już policja, pod moim domem non stop stacjonuje – och, gdzie się podziały tamte boskie czasy z ZOMO, wtedy dopiero się działo, chociaż może rąk akurat ludziom nie łamali, ale gnaty pałkami liczyli, co prawda zwyczajnymi, bo tych teleskopowych jeszcze wtedy nie było, ale i trochę zamętu było, no i od czasu do czasu jakiegoś nadgorliwego demonstranta na nieboszczyka też przerabiali.
Teraz zabijać nie wolno, bo nieopatrznie Beata obiecała, że za czasów rządu Pisu śmiertelnych przypadków nie będzie, ale to nie znaczy wcale, że pozwolimy się wodzić opozycji za nos, gdy jakiś poseł, czy posłanka po grzbiecie pałką dostanie, albo oczy gazem im potraktują, nauczą się porządku i rezonu i zrozumieją kto tu w Polsce właściwie rządzi.
No tak, ochrony może mi zazdrościć chyba zarówno Joe Biden jak i Władimir Putin, czy ten tam ze wschodu, z Korei, jakiś tam Kim.
Dobrze jest, bo Jacek (Kurski) przecież temu ciemnemu ludowi wytłumaczy, że tak trzeba, a nie będą mi tu jakieś głupie baby podskakiwać i Trybunałem mnie straszyły,
JA JESTEM WIELKI WÓDZ i nikt nie ma prawa mi podskoczyć!!!!!
Co prawda ostatnio mi coś nie do końca wychodzi, bo tu mi Zbyszek podskakuje, tu znów Jarek G, rogi pokazuje i mówi mi ostro: „nie zgadzam się”., a jeszcze w dodatku ten COVID…..
Co prawda ja po cichu się już zaszczepiłem, ale MI PRZECIEŻ WSZYSTKO WOLNO, również i Giżyński chciał taką woltę wstawić, ale niestety wyszło szydło z worka i musiałem go oficjalnie potępić, najwyżej potem jako rekompensatę, na otarcie łez, jakąś premię dostanie, a i tak ten człek honoru jak zresztą i każdy mój przydupas nie ma, więc nie ma sprawy. Grunt, żeby dobrze mówił, słusznie mówił!!!!!
Tak więc swoich mam zawsze posłusznych, bo najlepsze to, by takim głupkom stosować codziennie metodę kija i marchewki:
dostaniesz dobrą posadę, niebotyczną pensyjkę, zadbam też o ciepłe posadki dla twoich krewnych, nie ważne jakie mają wykształcenie i tak na niczym się nie znają, ale spróbuj mi podskoczyć jeden z drugim, natychmiast na zbity pysk będziesz z tej najwspanialszy pod słońcem partii wywalony, a poza nią będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów.
Nie darmo te bezsenne noce na fotelu spędzam i myślę, myślę myślę, coby tu jeszcze spieprzyć, co by tu jeszcze wykombinować z pożytkiem dla siebie oczywiście, a czasami nawet i mój KOT coś mi mądrego podpowie.
OPOZYCJA???? Jaka to opozycja, oni sami siebie się boją, a co dopiero mnie.
Nazwali się totalną opozycją, ale w rzeczywistości to są totalne niedojdy, nic nie potrafią zdziałać.
Fakt, z tym Tuskiem to trochę kłopotów miałem, bo to niemiecka wyga jest i w kaszę dmuchać sobie nie pozwolił, sam jest sobie winny, że uciekł do Unii, ale ta cała reszta to okropne cieniasy, łatwo je rozegrać, szczególnie, gdy taką specjalnie wykształconych w pyskowaniu ekipę oddanych sługusów mam koło siebie. Potrafią warczeć, szczekać i gryźć po pisiemu, tak jak trzeba.
Zresztą jak dobry przekaz dnia swojej drużynie przekażę, to każdy z nich w mediach potrafi i tę opozycję i tych dziennikarzy zakrzyczeć. Nawet nieźle im to wychodzi, trzeba mi przyznać, że dobrze sobie wysegregowałem i wyćwiczyłem tych całkiem bezpardonowych chamów, którzy za grosze powiedzą, a raczej wykrzyczą wszystko, co im każę.
Grunt, że marzenie mojego życia się spełniło i teraz jestem EMERYTOWANYM ZBAWCĄ NARODU.
Na Emeryturę to nie mam co się obrażać, bo zawsze przecież co miesiąc dostaję te 7.500 zł, które wkładam do skarpetki, bo przecież nie mam Konta Bankowego, musiałbym się im opłacać za prowadzenie konta to raz, a po drugie jeszcze jakieś niepowołane osoby by moje konto przeglądały, a potem wszystkim ludziom ujawniali moje finanse…..
Oczywiście jeszcze dostaję niezły hajc za poselstwo, a teraz pozwoliłem się zrobić zastępcą premiera, to i większa kasa mi wpływa do tej mojej skarpety, ostatnio musiałem nawet kupić sobie nową parę, bo tamte już nieco się nadwyrężyły od namiaru banknotów, dziury zaczęły się robić, jeszcze by przez nie banknoty gdzieś wyfrunęły…….
Ogólnie mówiąc, nie jest źle, co prawda oficjalnie prywatnego konta nie mam, ale przecież gdzieś lokaty płynące z państwowych spółek i różnych interesów i interesików muszą być umieszczane, ale to już jest sprawa TAJNA przez POUFNA, o tym nie wie nikt, prócz jednej zaufanej osoby, dobrze oczywiście opłacanej, przecież i nie tak z moich pieniędzy, więc sprawa się nie wyda.
Pytacie, na co przeznaczę tę fortunę? Może trochę dam tej mojej biednej bratanicy , Martusi, ale nie za wiele, bo ona latawicą jest przecież, skaranie Boskie, troje dzieci i każde z innym mężem……
A ponieważ kocham koty, więc każę po mojej śmierci założyć FUNDACJĘ DLA KOTÓW im ZBAWCY JAROSŁAWA .Niech kociaki pełne miski zawsze mają i jakieś kocie przysmaki na dokładkę?
A co, nie wolno mi? taką mam kocią fantazję i już.
Ale póki co, jeszcze żyję i jeszcze tylko muszę sobie przed moim zgonem miejsce w Katedrze na Wawelu, tuż koło mojego Brata załatwić, niech tam potem wszyscy pokłony mi i memu Bratu oddają niczym zasłużonym dla polski KRÓLOM -ZBAWICIELOM!!!
I niech wyryją wielką, już z daleka widoczną tablicę: TU LEŻĄ NIE ZAPOMNIANI BRACIA LECH I JAROSŁAW, którzy serce oddali po to by Polskę zniszczyć zrujnować.

Jedna myśl w temacie “Co by tu jeszcze …….co by tu jeszcze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s