dzisiaj przerwa w blogowym lenistwie

Bo dzisiaj mamy przecież środę
Llistopadowa , niezbyt cieoła, ale róze dzisiaj je ocieplą.
Hallo Uleczko!!! Pozdrawiam Cię z Krakowa.
Trzymaj się cieplutko w te krótkie jesienne dni (niestety co raz krótsze, z nadzieją, że te wiosenne, kolorowe kiedyś nadejdą.
Nawet dzisiaj słonko mnie rankiem przywitało, jakie to miłe, że po paru dni szarości za oknem jest ciut jasniej w pokoju, przynajmniej nie muszę od rana światła palić.
A jaka oszczędnosć na elektryce!!!!!
Dwa dni temu znów przyszedł mi rachunek do zapłacenia, tym razem jakiś wyrównawczy z PGN i konia z rzędem temu, kto się zorientuje ile własciwie mam wyrównac i za co.
Niby poprzednią prognoze płatności za gaz dostałam do lutego 20211, a tu już w listopadzie znów o pieniądze się upominają.
Juz nawet trzymaie za kieszwń na nic sie zdaje.
PŁACZ I PŁAĆ – oto naczelna powinność obecnego rzadu.
Acha, szykują się znów wysokie podwyżki poborów, oczywiście tylko w Sejmie i w Senacie, bo przeciętny Polak niestety nie jest stworzony do tego, by godnie żył. On ma tylko płacić i wegetować !!!!!
|No tak sluszną linię ma nasz rząD: ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ PRZY WŁADZY TRZEBA OPŁACIĆ WSZYSTKICH OBIBOKÓW. bo inaczej się obrażą i pójdą do konkurencji, (o ile ich oczywiście przyjmą, a wtedy już jdest po dzisiejszych rządach, no i ciągle ten miecz sprawiedliwości nad ich głowami wisi, o czym Kaczyński świetnie wie, bo sam kiedyś, całkiem niedawno, gdy już zaczęło mu się sypać wielkie porozumienie powiedział: albo wygramy wybory, albo pójdziemy siedzieć.
Osobiście wolałabym tę drugą wersję.A Wy?????

To miłej środy życzę i nadal czekamy,
Sondaże pokazują, że zdecydowanie spada poparcie Pisu, co moze być dobrym symptomem na przyszłość. Po mału Polacy zaczynają mgłę z oczu przepędzać.

Reklama

Jedna myśl w temacie “dzisiaj przerwa w blogowym lenistwie

  1. Ulka 17 listopada 2021 / 13:21

    Ewelinko miła witaj serdecznie .
    Byłam zdziwiona jak zobaczyłam róże i wpis Twój, że to już środa.
    Szybko te dni uciekają.
    Dobrze bo tej szarości nie lubię .
    Dziękuję za środę i róże .
    Pozdrawiam serdecznie
    😘🌹🌹🌹🌹🌹😘

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s