Środa

Jeszcze nie jestem całkiem zdrowa, ale do pracy iść muszę, bo pacjenci czekają. Na szczęście  dopiero na popołudniu, tak, że rano jeszcze mogę się wygrzać pod pierzyną 🙂
Mam nadzieję, że jakoś do weekendu dotrwam, najgorsze te żyletki w gardle, tylko, że na szczęście nieco się stępiły i tak już nie drapią.. Ale ponieważ i tak mam w planie wizytę w aptece, kupię przy okazji sobie na wszelki wypadek chlorchinaldin i żyletki wtedy  całkiem się wyniosą z mojej gardzieli, ciekawe tylko, jak cukier na to zareaguje??
No właśnie, gdy się w miarę pilnuję cukier jest całkiem dobry ( dzisiaj na czczo 5.5 czyli miodzik), ale gdy coś nie tak zjem, np. makaron z czymś tam, od razu cukier skacze powyżej szóstki. O wyższych cyfrach nawet nie ma co gadać. Na pewno wyłączyłam z diety słodycze i smażone, to drugie zresztą jakoś wcale mojej wątrobie ostatnio nie służy, a po drugie zwyczajnie się boję, że rano glukometr bardzo źle się  o mnie wypowie 🙂
Fakt, przestraszyłam się nieźle, gdy poczytałam sobie, jakie spustoszenie cukrzyca może powodować, a gdy jeszcze w którymś z ostatnich odcinków seriali” Na dobre i na złe” oglądnęłam sobie historię faceta, któremu groziła amputacja nogi z powodu zmian, które uczyniła w nim cukrzyca, zadrżałam ze zgrozy i powiedziałam sobie: Ewa dość, nie wolno!!!!
Przecież w sumie jestem mądrą dziewczynką, prawda?

No i proszę, znów tym razem już prawie wiosenne, środowe uśmiechy i całuski przesyłam do Poznania, do Ulki i Pana Kawusi.
Mam nadzieję, że już Pan Kawusia jest w domku i oboje z Ulą są już szczęśliwi.

Dzisiaj odbędzie ostatnia środowa audiencja  u Ojca św Benedykta XVI, od jutro będzie nosił miano emerytowanego papieża.
A dopiero się człowiek przyzwyczaił, że nie mamy papieża  Jana Pawła II, a Benedykta XVI i znów zmiana. A przecież minęło już te kilkanaście lat jego panowania…..

No to zbieramy się do pracy ( kto już pracuje, pozdrawiam) czekając na te zapowiadane słoneczko, na razie mamy słoneczny kwiatek w moim blogu
Powodzenia w środowy dzionek wszystkim  życzę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s