Słodziak

Oto Słodziak Dawidek

Trochę ma naburmuszoną minkę, ale nie za bardzo lubi nosić okularki

A tak pięknie sobie śpi ( oj lubi on drzemki, lubi)


A tak wytrwale ćwiczy każdego dnia  z Ciociami Wujkami od rehabilitacji. Widać ile wysiłku w to wkłada, ale są i rezultaty!!!!

Dawidek codziennie ma takie piękne zdjęcia, robione „lufą” swojej mamusi.
Kto ciekawy zapraszam na jego blog http://dawidekspalek.com.pl/

W przeciwieństwie do mnie Dawidek wczoraj pamiętał o Dniu Babci, to taki piękny i ważny dzień, podobnie i ten dzisiejszy Dzień Dziadka


Takie piękne kwiaty dla Babć i Dziadków wkleił wczoraj do swojego Blogu.

No nie tak do końca o tym dniu zapomniałam, bo wspominałam wczoraj  swoje Babcie : Helenkę i Bronisławę, zwaną Tamtąmamą, o czym już kiedyś wspominałam ale już troszkę potem, już po napisaniu swojego blogu, dzisiaj wspominam Dziadka Emila i Michała, którzy odeszli ode mnie, gdy miałam zaledwie trzy latka, niewiele więc ich pamiętam, ale wiem, że mnie bardzo kochali. Też już wspominałam chyba, że Dziadek Emil brał mnie na kolana i czesał moje włoski takim małym grzebyczkiem, który miał przeznaczony do swojej brody, ale to było jeszcze przed 1953roku, oboje Dziadkowie  zmarli w tym samym roku , jeden w sierpniu, drugi w grudniu. Zresztą Tamtamama zmarła gdy miałam 16 lat, tylko Babcia Helenka żyła bardzo długo, miała 94 lata jak od nasz odeszła. Mój Tata, a jej syn przeżył swoją Mamę tylko o dwa lata.
Ale nie będę dzisiaj, przy takim święcie, zasmucała swoich Blogowiczów, za to życzę by wszystkie Babcie i Wszystkie Dziadki żyły nam długo, szczęśliwie, w zdrowiu i zawsze otoczone miłością swoich wnuczek i wnuków.
Bo kto tak rozpieszcza swoje dzieci, jak nie babcia i Dziadek, no kto? No  kto dostarczy Babci, czy Dziadkowi tylu radości i wzruszeń, jak nie wnuki?

A co tam Panie w pogodzie? Ano beznadzieja, nawet Nimesil mi nie za bardzo pomaga. Chyba teraz mamy listopad, a nie styczeń, taki mamy klimat!
Ale mimo chmur i deszczu życzę wszystkim pogodnego dnia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s